Експерт з Німеччини допоможе запровадити нову систему навчання у вузах України

02.11.2016

3 листопада об 11:00 в конференц-залі ХНУРЕ відбудеться відкрита зустріч із Олександром фон Фрайхольдом, експертом «SES» з питань впровадження системи дуальної освіти, на яку запрошуються експерти в освітній сфері, представники ЗМІ, студенти та всі охочі.

У ХНУРЕ Олександр фон Фрайхольд працює вже два тижні, за цей час він ознайомився зі структурою університету, вивчив систему та особливості навчального процесу, провів ряд зустрічей з представниками ІТ-компаній та методичним відділом ХНУРЕ.

На відкритій зустрічі експерт познайомить слухачів із системою дуальної освіти, розповість про її переваги, а на підставі зібраної інформації надасть аналіз особливостей впровадження цієї системи в українських університетах.

Система дуальної освіти передбачає складання такого навчального плану для студентів, який дозволить поєднувати навчання і роботу за фахом. Система зародилася і успішно працює в Німеччині, впроваджена в ряді європейських країн, нещодавно цей досвід перейняла й Албанія.

Експерт Олександр фон Фрайхольд був запрошений у ХНУРЕ за підтримки Німецького центру у Харкові, який є офіційним представником SES.

Професор фон Фрайхольд займається впровадженням дуальної освіти майже 30 років, працював у вузі Албанії над створенням факультету із дуальним навчанням, він – консультант у галузі вищої освіти в Україні та Казахстані, працював над створенням міжнародних магістерських програм для навчання без відриву від виробництва.

Служба Старших Експертів (SES) – некомерційна організація, створена під егідою Торгової палати Німеччини (DIHK) при фінансовій підтримці Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку (BMZ). Вийшовши на пенсію і маючи за плечима багатий професійний досвід, старші експерти надають підтримку малим і середнім підприємствам, а також громадським і муніципальним організаціям, освітнім установам та міжнародним організаціям.

зберегти цю сторінку в PDF