ДОГОВІР ПРО СПІВПРАЦЮ З УНІВЕРСИТЕТОМ ЕКОНОМІКИ В ПОЛЬЩІ

16.10.2016

ХНУРЕ і Університет економіки в Бидгощ (Польща) запускають програму подвійних магістерських дипломів.

Угода про академічне співробітництво стала результатом візиту делегації ХНУРЕ в Польщу, в складі якої були декан факультету комп'ютерних наук професор А.Єрохін, начальник відділу мультимедійних засобів навчання А.А.Янковській, а також доценти кафедри ПІ А.П.Турута і А .С.Чупріна.

В ході візиту представники ХНУРЕ взяли участь у міжнародному семінарі з розробки програми подвійних дипломів, узгодили навчальні програми і визначили можливості участі в спільних наукових проектах і програмах, а також процедура вступу студентів на програму подвійних магістерських дипломів. Навчатися за програмою цією програмою будуть студенти спеціальностей «Інженерія програмного забезпечення» (ХНУРЕ) і «Інформаційні системи» (Університет WSG).

Учасники визначили також перспективи і можливу тематику наукового співробітництва.

Вчені обох університетів тепер не тільки зможуть писати спільні наукові роботи і подавати їх в періодичні наукові видання, а й бути учасниками спільних редколегій журналів і рецензування статей.

Крім цього за участю канцлера WSG і делегації ХНУРЕ відбулося відкриття консультаційного пункту з наданням інформаційних матеріалів.

На завершення зустрічей сторони обговорили можливості співпраці з інкубатором університету WSG. Незабаром У ХНУРЕ з'явиться можливість отримання нового досвіду  в пошуку фінансування проектів, а також перспективи використання досвіду юридичного супроводу стартапів бізнес-інкубатора WSG для стартапів ХНУРЕ.

зберегти цю сторінку в PDF