Доцент кафедри ТАВР Євгеній Разумов-Фризюк став стипендіатом імені Георгія Проскури

26.05.2016

Пам’ятні дипломи та стипендії перспективним молодим вченим 25 травня вручив голова облдержадміністрації Ігор Райнін.

Один з таких вчених – доцент кафедри ТАВР факультету АКТ Євгеній Анатолійович Разумов-Фризюк, який став стипендіатом в галузі науки імені Георгія Проскури (з технічних наук) за значні досягнення в галузі науки.

Разумовим-Фризюком Є.А. видав за результатами науково-дослідних робіт загалом 37 наукових праць, у тому числі отримав 7 патентів. Здобувач є відповідальний виконавець  НДДКР, що фінансується із коштів державного бюджету Міністерством освіти і науки та госпдоговірних робіт.

Він також нагороджений Сертифікатом учасника конкурсу інноваційних проектів «IT – KHARKIV» в номінації «Кращий проект у галузі програмно-апаратних комплексів систем автоматизації та робототехніки» за проект «Мікроелектромеханічний інтерфейс для тестування BGA/SCP компонентів з підключенням до автоматизованих вимірювальних комплексів».

У складі колективу співавторів є переможцем Міжнародного конкурсу інноваційних та інвестиційних проектів в номінації «Кращий інноваційний проект у сфері приладобудування» з проектом «Багатозондовий підключаючий пристрій для контролю електричних параметрів багатошарових комутаційних плат та електронних компонентів з матричними кульковими виводами (типу BGA/SCP)».

Щиро вітаємо Нашого молодого вченого з присудженням такої високої нагороди. Бажаємо успіхів у подальших наукових досягненнях! Так тримати!

зберегти цю сторінку в PDF