Дискусія з Яаанікою Мерило

12.01.2016

11 січня в ХНУРЕ Яааніка Мерило ініціювала і провела дискусію про розвиток e-government в Харківському регіоні. Учасники говорили про стратегію, яка визначає напрям, пріоритети, терміни для впровадження електронного уряду в Харкові. Захід був відкритим для всіх бажаючих, і були присутні ті, хто хотів би так чи інакше взяти участь у побудові принципово нової для міста системи організації управлінських процесів.

Яааніка у свою чергу зазначила: «Багато часу пройшло з тих пір, як проект тільки починався. Сьогодні ми вже бачимо, що волонтери готові працювати. Люди хочуть мінятися, застосовувати сучасні технології для спрощення бюрократичних процедур та викорінення корупції, і вже в місті можна отримати ряд послуг від державних структур в електронній формі, не виходячи з дому. Планується подальший розвиток, а наступний крок – налагодити взаємодію населених пунктів Харківської області, щоб, наприклад, зробити загальну систему реєстрів жителів і передавати інформацію про реєстрацію місця проживання громадян».

Наостанок, Яааніка Мерило також передала університетові книги зі своєї особистої бібліотеки, які вона прочитала сама, а тепер рекомендує студентам. Серед видань – книги з ІТ технологій, баз даних, брендінгу, фінансів, бізнес-аналізу, а також журнали «Economist». Скоро ці книги будуть доступні публіці.

 
 
 

зберегти цю сторінку в PDF