Ділові зустрічі партнерів проекту ENGENSEC приносять результати

20.05.2015

З 20 по 24 квітня в Технологічному інституті Блекінге (м. Карлскруна, Швеція) відбулася зустріч представників університетів-учасників міжнародного проекту ENGENSEC: Educating the Next generation experts in Cyber Security. Проект ENGENSEC (http://engensec.eu) виконується в рамках європейської програми TEMPUS, його головною метою є модернізацію програми, а також гармонізація процесу підготовки магістрів у галузі інформаційної безпеки в різних країнах. Усього в проекті бере участь 10 університетів з країн Європейського Союзу, України та Росії, з яких 7 університетів були представлені на зустрічі у Карлскруні.
Зустріч, що відбулася, дала змогу розробникам, в тому числі з Харківського національного університету радіоелектроніки, обмінятися навчальними матеріалами в галузі забезпечення безпеки сучасних мереж та хмарних обчислень, безпеки бездротових мереж, веб-безпеки, етичного розкриття інформації та захисту від несанкціонованого доступу.
21 квітня партнери проекту зустрілися з представниками студентської організації Технологічного інституту Блекінге, де були висловленні побажання щодо організації процесу навчання з боку студентів.
Одним з найбільш значущих результатів зустрічі є прийняття рішення щодо організації в 2016 році літньої школи для магістрантів в галузі інформаційної безпеки в рамках проекту ENGENSEC. Згідно з даним рішенням пройти навчання у літній школі зможуть студенти нашого вишу, які закінчили перший рік магістерської підготовки та володіють базовими знаннями і навиками у галузі IТ-безпеки, а також вільно володіють англійською мовою. Планована тривалість навчання складатиме два тижні. За час проведення літньої школи студенти матимуть доступ до новітнього IТ-обладнання, можливість спілкуватися безпосередньо з провідними фахівцями в галузі безпеки – розробниками навчальних дисциплін, а також спілкуватися зі студентами-магістрантами з інших країн.
За більш детальною інформацією з реалізації проекту ENGENSEC прохання звертатися до координатора проекту – проф. Євсєєвої Оксани Юріївни (головний корпус ХНУРЕ, аудиторія 305).

зберегти цю сторінку в PDF