Делегація організації «Human Study e.V» відвідала ХНУРЕ

19.05.2017

Учора в Харківському національному університеті радіоелектроніки відбулася зустріч ректора ХНУРЕ Валерія Семенеця з представником організації «Human Study e.V» Крістіаном Шлірфом і директором Українського НДІ протезування протезобудування та відновлення працездатності Антоніною Салєєвой, під час якої сторони обговорили можливості розвитку кафедри біомедичної інженерії.

«На сьогодні перед нами стоїть важливе завдання підтримки підготовки спеціалістів у цій сфері для того, щоб підняти їх кваліфікацію до рівня сучасних міжнародних стандартів та сертифікатів ISPO», – заявив під час зустрічі виконавчий директор організації «Human Study e.V» Крістіан Шлірф.

«Наша мета, і саме тому була організована ця зустріч, створити таку освітню програму, яка була б сучасною, якісною та сертифікованою Європейським союзом та країнами НАТО», – прокоментував бесіду ректор ХНУРЕ, професор Валерій Семенець.

«Human Study e.V» – це гуманітарна, некомерційна неурядова організація, чия місія полягає в тому, щоб забезпечити сучасні освітні можливості в галузі фізичної реабілітації для працівників охорони здоров’я в країнах, що розвиваються, а також тих країн, що спустошені війнами та стихійними лихами.

зберегти цю сторінку в PDF