Чотири команди студентів з ХНУРЕ візьмуть участь в «48hackathon»

26.06.2015

27-29 червня в Харкові відбудеться захід для студентів під назвою «48hackathon». «48hackathon» – це свого роду змагання, в яких командам учасників пропонується за 48 годин вигадати і реалізувати прототип проекту на задану тему.

Стек технологій, які необхідно буде використовувати учасникам при реалізації, вказується заздалегідь. «48hackathon» проводиться не вперше, на цей раз увазі учасників пропонуються наступні: mobile development, web / cloud development, embeded development. Однак, безпосередньо тема хакатона оголошується тільки під час відкриття заходу. Це дає учасникам можливість самостійно придумати проект в рамках заданої теми. На фінальній стадії команди представлять свої проекти перед журі, що складається з топ-менеджерів і власників IT-компаній.

У «48hackathon» можуть брати участь команди, що складаються з 3-4 чоловік, при цьому всі вони повинні бути студентами. За інформацією, наданою організаторами на офіційному сайті заходу, для участі в третьому «48hackathon» зареєструвалося 16 команд. І 4 з них це команди, які повністю складаються зі студентів ХНУРЕ. Учасники сформували команди під такими назвами: LazyDevs, MSDV, Team secret, Unnamed. Крім того, студенти ХНУРЕ є учасниками інших команд, до складу яких входять студенти з різних ВНЗ.

Подібного роду заходи – це можливість для молодих фахівців спробувати свої сили в проектах максимально наближених до реальних умов, це шанс виявити свої здібності і продемонструвати високі знання у сфері IT-технологій, зарекомендувати себе серед представників передових IT-компаній. Крім того, в процесі участі в «48hackathon» можна спробувати себе в ролі «командного гравця», адже, як відомо, командна єдність грає не останню роль для досягнення успіху в IT-індустрії.

Саме тому, що проведення подібного роду заходів є дуже важливим і корисним для студентів, ХНУРЕ поряд з TEAM International, Microsoft Ukraine, Fly Elephant, Global Logic, Sigma Software та іншими компаніями Харкова та України підтримує проведення «48hackathon».

Звичайно не можна не відзначити, що робота учасників буде нелегка, але їм допомагатимуть ментори – експерти в різних галузях: програмісти, маркетологи і продуктологи. Хочеться побажати успіху всім учасникам, будемо вболівати за наших студентів!

Більш детальну інформацію про захід можна дізнатися на офіційному сайті «48hackathon»: http://48hack.org  і групах в соц.сетях:

https://vk.com/48hackathon

https://www.facebook.com/48hackathon

зберегти цю сторінку в PDF