Стартували заняття оффлайн групи з вивчення курсу «Основи програмування» від Гарвардського університету

24.04.2016

На базі кафедри автоматизації проектування обчислювальної техніки  ХНУРЕ сьогодні стартували заняття в оффлайн групі з вивчення курсу CS50 “Основи програмування” від освітньої платформи «Prometheus»Ментор – старший викладач кафедри АПОТ Володимир Обрізан.

З понад 500 учасників, які записалися в офлайн-групу до ХНУРЕ, були відібрані 20 наймолодших слухачів – старшокласників, учнів коледжів і студентів. 

Цільова аудиторія курсу: бажаючі навчитися програмувати та отримати нову затребувану професію, демобілізовані бійці сил АТО, тимчасові переселенці та просто всі, хто хоче оволодіти програмуванням. 

Цей легендарний курс від Гарвардського університету був нещодавно перекладений на українську мову, і на нього вже зареєструвалися понад 55 000 слухачів. 

http://courses.prometheus.org.ua/courses/Prometheus/CS50/2016_T1/about 

Курс CS50 Гарвардського університету вважається найкращим курсом з основ програмування в світі. Про його легендарний статус свідчить те, що в 2015 році Єльський університет відмовився від власного вступного курсу програмування для першокурсників на користь використання CS50. Станом на 2015 рік офлайн версія CS50 також є найпопулярнішим курсом за вибором в Гарвардському університеті. Курс розрахований як на повних новачків, так і на тих слухачів, хто вже має невеликий стартовий досвід в програмуванні.

зберегти цю сторінку в PDF