“Фрактальні структури і процеси. 10 кроків від теорії до практики”

19.02.2016

11.02.2016 наукове товариство «Прикладна синергетика, фрактали та вейвлети» провело перше заняття КРОК#1 з циклу «Фрактальні структури та процеси. 10 кроків від теорії до практики». Професор Кіріченко Людмила Олегівна представила презентацію «Основні відомості про фрактали. Класифікація фракталів» з великим числом ілюстративного матеріалу про природні та штучні фрактальні об’єкти. Аспірантка кафедри БМІ Гаврюшина Олена цікаво і переконливо продемонструвала хаотичну природу та фрактальну структуру людського організму. Аспірантка кафедри ПМ Кобицька Юлія розповіла про складну наукову долю творця теорії множин Георга Кантора.

Також семінар відвідав наш колега, викладач НТУ КПІ, к.т.н. Олексій Барановський, який розповів, чому він почав займатися фрактальним аналізом,та які задачі були розглянуті в його дисертації «Інформаційна технологія аналізу самоподібних інформаційних потоків».

Крім тих, хто взяв участь особисто, бажаючі мали можливість віддалено підключиться до вебінару.

Засідання молодіжної школи-семінару є відкритими, тому відвідати або виступити в ролі доповідача може кожен. Наукове товариство «Прикладна синергетика, фрактали та вейвлети» готове до співпраці та приймає всі пропозиції.

Група в ВК: http://vk.com/fraktalgroup

Група в ФБ: https://www.facebook.com/groups/fraktalGroup/

Контакти:

Кобицька Юлія, тел. (050)4254440,

e-mail: yuliia.kobytska@nure.ua

зберегти цю сторінку в PDF