ХНУРЕ проведе День відкритих дверей у новому форматі

09.02.2016

21 лютого о 8.30 Харківський національний університет радіоелектроніки запрошує всіх бажаючих! На цей раз День відкритих дверей пройде зовсім в новому форматі.

Організатори обіцяють ціле розважальне шоу для школярів та їхніх батьків: знайомство з програмою штучного інтелекту, яка буде розпізнавати і запам’ятовувати їх обличчя, можливість спостерігати за перегонами роботів і турніром роботів по кегельрінгу, а також отримати унікальний шанс зіграти партію в 3D-шахи.

О 8.30 майбутніх абітурієнтів чекають на реєстрацію в холі 1-го поверху головного корпусу, а з 9.00 розпочнеться програма знайомства з університетом і його можливостями.

Перед присутніми виступлять тимчасово виконуючий обов’язки ректора Едуард Рубін, а також один з успішних випускників вузу, який розповість про свій досвід навчання і подальшої реалізації отриманих знань.

Представники приймальної комісії проведуть майстер-класи «Як стати ХНУРЕшніком», де розкажуть всі тонкощі вступу до університету. А екскурсії по університету для майбутніх абітурієнтів та їх батьків проведуть студенти ХНУРЕ, які зможуть відповісти на всі питання, що цікавлять абітурієнтів.

Захід супроводжуватиметься конкурсами, акціями та розіграшами з пам’ятними призами для переможців.

Харківський національний університет радіоелектроніки (ХНУРЕ) – один з найстаріших і найкрасивіших вузів України. Університет засновано у 1930 році. Сьогодні ХНУРЕ –вищий навчальний заклад, що динамічно розвивається та посідає провідні позиції в національних рейтингах. Тут на 8 факультетах навчається понад 6500 студентів, є безліч обчислювальних і лабораторних центрів, побудованих у співпраці із закордонними промисловими та IT-компаніями, а наукові досягнення вчених ХНУРЕ визнані в усьому світі.

зберегти цю сторінку в PDF