В ХНУРЕ відбувся семінар, присвячений міжнародному проекту Лінеус-Пальме

22.10.2015

В рамках виграного міжнародного проекту Лінеус-Пальме з Лінеус Університетом, Швеція, доцент кафедри Програмна інженерія Турута Олексій провів ряд лекцій і семінарів в Лінеус університеті з курсу “Architectures for Service­-based Systems”.

Лінеус-Пальме це програма для викладачів вузів і студентів, яка заохочує довгострокове співробітництво на основі взаємної вигоди і партнерства між вищими навчальними закладами Швеції та України.

Метою Програми Лінеус-Пальме є підвищення якості вищої освіти шляхом інтеграції глобальних перспектив в процес навчання.

За результатами стажування, 15 жовтня в ХНУРЕ Олексій Турута провів відкритий семінар на тему «Можливості участі в міжнародних освітніх та наукових проектах в рамках співпраці з Лінеус університетом».

Координатор проекту в ХНУРЕ: Шатовська Тетяна, доцент кафедри Програмної інженерії Харківського національного університету радіоелектроніки, email:shatovska@gmail.com

Відповідальний Виконавець в ХНУРЕ:Чуприна Анастасія, доцент кафедри Програмної інженерії Харківського національного університету радіоелектроніки, email: nastya.chupryna@gmail.com

зберегти цю сторінку в PDF