Триває навчання в рамках проекту IT-рекрут

21.09.2015

У Харківському національному університеті радіоелектроніки триває навчання в рамках проекту IT-рекрут – безкоштовних курсів комп’ютерної грамотності для демобілізованих воїнів з зони АТО, які проходять на базі креативного простору Студентського сенату IT Hub NURE (вул. Бакуліна, 12), за підтримки Харківської обласної державної адміністрації.
14 вересня відбулося перше заняття з англійської мови, яке провела, і надалі протягом двох з половиною місяців буде проводити, випускниця факультету іноземних мов ХНУ ім. В.Н. Каразіна, фахівець з неформальної освіти Юлія Полтавець.
16 вересня в слухачів курсу була лекція зі вступу до тестування програмного забезпечення, яку провів куратор проекту – помічник ректора ХНУРЕ, доцент кафедри інформатики Євген Сакало.
18 вересня перед IT-рекрутами виступив працівник найбільшої IT-компанії України EPAM Systems Сергій Пирогов, який розповів про автоматизоване тестування ПЗ, про тенденції в сфері IT, технологіях які необхідно вивчати, а також дав багато корисних порад з того, як починати кар’єру тестувальника ПЗ.
У майбутньому до участі в проекті, який триватиме до середини листопада, планується залучити представників багатьох харківських IT-компаній, щоб підготувати випускників курсів максимально конкурентоспроможних на ринку інформаційних технологій.

 

Детальна інформація про проект за посиланням https://www.facebook.com/ithub.nure

зберегти цю сторінку в PDF