Zip-Квест для першокурсників ХНУРЕ — Розархівуйте університет!

02.09.2015

5 вересня у Харківському національному університеті радіоелектроніки відбудеться квест для студентів, які вступили на перший курс.  Головна мета квесту – познайомити студентів один з одним, з кураторами, а також показати їм можливості університету.

Церемонія відкриття квесту відбудеться о 9.00, на стадіоні ХНУРЕ (по вулиці Серповій, навпроти головного корпусу).

За спеціально підготовленим маршрутом учасники квесту будуть подорожувати по ХНУРЕ, знайомитися з його структурними підрозділами, історичними й просто популярними серед студентів місцями, розгадувати загадки, брати участь у конкурсах і просто весело проводити святковий день.

Команда (а командами будуть навчальні групи), яка розгадає всі загадки і пройде всі конкурси на вищу оцінку буде нагороджена цінними призами від спонсорів, якими цього року виступлять IT-компанії Nix Solutions, EPAM Systems, DataArt, SIGMA, канатний парк S-park, мережа міні-кав’ярень Sweeter, скалодром FormAT, школа танців All Stars, антикафе «ТепLo», компанії  AnyWay, NetCraft Computers, а також футбольний клуб «Металіст».

Урочиста церемонія нагородження переможців та призерів квесту відбудеться о 12.00, в актовому залі ХНУРЕ.

Організатором квесту є орган студентського самоврядування ХНУРЕ – Студентський сенат, за підтримки ректорату. У квесті будуть задіяні понад 1000 студентів-першокурсників, куратори навчальних груп, 20 структурних підрозділів університету й студенти-волонтери Студентського сенату.

Довідка: квест – інтелектуально-розважальна пригодницька гра, ключову роль в ігровому процесі відіграють рішення головоломок і завдань, що вимагають від гравця розумових зусиль.

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ:

Сакало Євген Сергійович – помічник ректора

Ком. 371, тел .: 702 13 35

Тел. моб .: 050 576 99 99

E-mail: yevgen.sakalo@gmail.com

Анциферов Олександр – представник Студентського сенату

Ком. 217, тел .: 702 13 22

Тел. моб .: 095 110 30 35

E-mail: tsiferovan@gmail.com 

Детальна інформація за посиланнями:

http://vk.com/zipquest2015

https://www.facebook.com/ssenate217

зберегти цю сторінку в PDF