Нас відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Азербайджанської Республіки в Україні

20.03.2014

Наш університет з робочим візитом відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Азербайджанської Республіки в Україні18 березня в Харківському національному університеті радіоелектроніки з робочим візитом побував Надзвичайний і Повноважний Посол Азербайджанської Республіки в Україні Ейнулла Ядулла оглу Мадатлі у супроводі першого секретаря Посольства Сабіра Рзаєва і Голови Спілки азербайджанської молоді в Україні Анара Тагірова.

Пан Посол зустрівся з в. о. ректора ХНУРЕ професором В.П. Машталіром. Під час зустрічі обговорювалися питання підвищення якості освіти азербайджанських громадян в нашому університеті та їх правової адаптації на території України.

Пізніше відбулася зустріч Посла Азербайджанської Республіки в Україні і співробітників Посольства зі студентами з Азербайджану, що навчаються в харківських вишах. Студенти розповіли про свої проблеми, обговорили з співробітниками Посольства шляхи розв’язання цих проблем. Також обговорювалася політична ситуація в Україні.

Увечері в нашому університеті зібралися проректори з міжнародних звязків провідних харківських ВНЗ, де навчаються студенти з Азербайджану. Вони, зокрема, звернулися до Посла Азербайджанської Республіки в Україні з проханням ініціювати питання про відстрочку від призову в збройні сили Азербайджану для слухачів підготовчих факультетів.

Всі зустрічі Посла в нашому університеті пройшли в діловій, конструктивній і дружній атмосфері.

зберегти цю сторінку в PDF