У ХНУРЕ готується комплекс заходів щодо увічнення пам’яті Героя України Євгена Котляра

16.06.2015

15 червня в музеї Харківського національного університету радіоелектроніки відбулася зустріч з Миколою Івановичем Котлярем – батьком Євгена Котляра, Героя України. Євген – випускник університету радіоелектроніки 2002 року, факультету КІУ, активний учасник Революції гідності, якої загинув 20 лютого і, як усім героям Небесної сотні, йому було присвоєне звання Героя України з врученням ордена Золотої Зірки (посмертно).Адміністрація ХНУРЕ, спільно зі Студентським сенатом, профспілковою організацією працівників, музеєм і газетою «Квант» готує цілий комплекс заходів щодо увічнення пам’яті Героя України, який навчався в ХНУРЕ.
Музей готує експозицію присвячену Євгену Котляру і Микола Іванович передав особисті речі Євгенія (в т. ч. привезені з Майдану), що зробить експозицію, яка відкриється для відвідин вже з нового семестру, цікавою для студентів і викладачів. Також на найближчому засіданні Вченої ради планується прийняти рішення про розміщення в університеті меморіальної дошки присвяченої Герою України. Крім того, Студентський сенат буде показувати фільм, присвячений Євгену в рамках роботи студентського Кіноклубу.
Наводимо слова, якими супроводжується Золота Зірка Героя України – «За громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав и свобод людини, самовіддане служіння українському народу, виявлені під час Революції гідності». Меморіальна дошка (особливо з таким текстом) з одного боку увічнить пам’ять Героя України, а з іншого – виконуватиме виховну роль. Нові покоління студентів знатимуть, що в нашому університеті навчався Герой України і цінуватимуть подвиг, який він здійснив.

зберегти цю сторінку в PDF