Центр ґендерної освіти бере участь в реалізації проекту «Ґендерний мейнстримінг у вищих навчальних закладах України»

27.10.2015

У Харківському національному університеті радіоелектроніки Центром ґендерної освіти з 1 липня по 31 жовтня 2015 року за підтримки Посольства Фінляндії в Україні реалізовується проект «Ґендерний мейнстримінг у вищих навчальних закладах України» за програмою Фінського фонду місцевого співробітництва-2015. Учасниками проекту є виші – члени Всеукраїнської мережі осередків ґендерної освіти.
Головна мета проекту – сприяти досягненню ґендерної рівності та створення ґендерочутливого середовища в українських ВНЗ шляхом проведення процедури ґендерного аудиту.
У завдання проекту входить проведення процедури ґендерного аудиту та представлення його результатів на всеукраїнській науково-практичній конференції.
Очікується, що поширення практики проведення ґендерного аудиту приверне увагу до питання ґендерної рівності у вишах та буде мотивувати учасників освітянського процесу до реалізації політики рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, яка дозволяє повноцінно самореалізовуватися кожній особистості у вищому навчальному закладі незалежно від статі.

зберегти цю сторінку в PDF