Благодійний аукціон на підтримку Харківського військового госпіталю вдався

21.12.2014

19 грудня в Харківському національному університеті радіоелектроніки відбувся благодійний аукціон на підтримку Харківського військового госпіталю.Його ініціатором стала доцент кафедри біомедичної інженерії Лілія Олександрівна Авер’янова. Активно підтримали її помічник ректора з виховної роботи Євген Сергійович Сакало та команда Студентського сенату.

Цілий тиждень студенти та співробітники ХНУРЕ передавали лоти для аукціону: патріотичні плакати, ручні вироби, раритетні предмети, символіка ХНУРЕ і багато-багато іншого.

На початку аукціону учасників привітала Ярина Чаговець – президент благодійного фонду «Сестра Милосердя», яка очолює групу волонтерів при Харківському військовому госпіталі.

Найдорожчим лотом аукціону став сертифікат, володар якого здобув право випити чашку кави, приготовлену особисто виконуючим обов’язки ректора, професором Володимиром Петровичем Машталіром. У напруженій конкурентній боротьбі сертифікат був придбаний за 650 грн.

А всього на аукціоні було зібрано 6281 грн. За ці кошти будуть придбаніі необхідні військовому госпіталю речі й передані як новорічний подарунок.

зберегти цю сторінку в PDF