Безпосередні спілкування з Сергієм Жаданом нам сподобалися

28.05.2015

26 травня в нашому університеті відбулась творча зустріч зі знаним українським літератором, харків’янином Сергієм Жаданом. Захід було організовано за ініціативи помічника ректора з виховної роботи Є.С. Сакала та за підтримки Студентського сенату.

Під час зустрічі пан Сергій презентував свою нову книжку «Життя Марії», яка містить 80 текстів: 60 віршів самого автора і 20 перекладів поезій лауреата Нобелівської премії Чеслава Мілоша. Вірші написані та перекладені переважно протягом останнього року. За словами Сергія Жадана, ця книжка про любов і ненависть. Також на прохання аудиторії він читав вірші з більш ранньої збірки «Ефіопія».

Після завершення літературної частини зустрічі у присутніх була можливість задавати питання письменнику. Сергія Жадана питали багато про що: його ставлення до подій на Сході України, волонтерську діяльність, розклад найближчих літературних заходів у Харкові. Багато його питали й про те,  як він став письменником, про позалітературні інтереси, про творчі плани, де збирається побувати найближчим часом, тощо.

Дуже приємно, що аудиторія була заповнена вщерть і не лише студентами, а й викладачами та співробітниками.

Після завершення зустрічі кожний присутній мав можливість підписати в автора книгу, сфотографуватися з ним, та поспілкувалися приватно.

Як зазначив пан Жадан, він дуже полюбляє виступати в університетах, тут особлива атмосфера, а спілкування зі студентами його надихають. Також він пообіцяв, що із задоволенням відвідає ХНУРЕ у новому семестрі.

  

зберегти цю сторінку в PDF