Асоціація нігерійських студентів ХНУРЕ стала ініціатором проведення спортивного фестивалю

28.05.2015

З 25 по 28 травня в нашому університеті з ініціативи Асоціації нігерійських студентів Харківського національного університету радіоелектроніки (NSA KNURE), за підтримки керівництва університету,  факультету навчання іноземних громадян  (ФНІГ), кафедри фізичного виховання, та студентського клубу ХНУРЕ проходив спортивний фестиваль. Студенти змагалися в таких видах спорту як футбол, волейбол, баскетбол, настільний теніс і біг.

У понеділок, 25 травня, проходило урочисте відкриття спортивного фестивалю, в рамках якого присутні глядачі і спортсмени переглянули концертні номери творчих колективів студентського клубу, послухали національний гімн Нігерії. З вітальними промовами на відкритті виступили завідувач кафедри фізвиховання С.Ф. Танянський, помічник ректора з виховної роботи Є.С. Сакало, а також президент нігерійської асоціації студентів Наміді Амазодо.

У п’ятницю, 29 травня, на урочистому закритті фестивалю, присвяченому нагородженню переможців, виступили голова СК «Радіотехнік» О.К. Коноваленко, заступник декана ФНІГ Л.Ю. Морозова, доцент кафедри фізвиховання  Л.М. Барибіна.

Дуже приємно, що студенти-іноземці своїми силами організували такий масштабний захід, тим самим набуваючи навичок організаційної роботи та проводячи корисні заходи в університеті, і в цьому адміністрація вишу їх підтримує.

зберегти цю сторінку в PDF