Анонс відкриття першого в Україні центру аутсорсингу

11.06.2013

На базі Харківського національного університету радіоелектроніки буде відкрито перший в Україні університетський науковий навчально-виробничий центр аутсорсингу.

Робота центру буде спрямована на залучення студентів, викладачів, фахівців і професіоналів у сфері ІТ-технологій до розробки і супроводу силами університетів ІТ-аутсорсингових проектів для підприємств України і, в першу чергу, Харківського регіону.

Центр буде відкритий в рамках І Міжнародної науково-практичної конференції «Співпраця між університетами та підприємствами в галузі ІТ-аутсорсингу (ICCUBITO 2013)» за підтримки ЄС і міжнародного проекту TEMPUS «Інноваційна гібридна стратегія ІТ-аутсорсингового партнерства з підприємствами». У конференції візьмуть участь партнери проекту з Німеччини, Австрії, Угорщини, представники TEMPUS-офісу, українські підприємства, провідні вчені та викладачі ВНЗ України, Росії, Білорусі.

Метою проведення конференції є поліпшення практичної комплексної підготовки ІТ-спеціалістів, а також партнерських відносин між підприємствами та університетами за рахунок розвитку університетського аутсорсингу.

У рамках науково-практичної конференції будуть проводитися тренінги під керівництвом ІТ-фахівців ХНУРЕ та представників підприємств-партнерів TEMPUS-проекту, в рамках яких відбудуться заняття на тему «E-mail маркетинг. Нові можливості комунікації з клієнтами», а також буде показано, як розробити WEB-сайт своїми силами.

Конференція відбудеться 18-19 червня. Захід проводиться за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Посилання на першоджерело

зберегти цю сторінку в PDF