Англомовний дебатний клуб

05.03.2016

25 лютого та 5 березня в Харківському національному університеті радіоелектроніки відбулися зустрічі учасників “English Speaking Club”, організованих адміністрацією вузу, студентською громадською організацією “Ukrainian Students Cluster”, а також асоціацією нігерійських студентів ХНУРЕ.

Унікальність події була в тому, що його організацією займалися українські студенти ХНУРЕ спільно з іноземними, реалізуючи власну ж ідею, яку вони давно хотіли втілити в життя. «Ми розраховуємо, що цей розмовний клуб стане мостом, який з’єднає українських та іноземних студентів ХНУРЕ для реалізації спільних проектів на благо університету», – зазначив проректор з науково-методичної роботи Станіслав Ігнатьєв.

Студенти вирішили організувати Speaking Club в форматі дебатів, щоб привнести туди змагальний ефект. В результаті дебати пройшли в веселій та емоційній атмосфері, обговорювалися актуальні питання студентського життя, а по закінченню дебатів ще довго дебатувалося в якому форматі і з яким змістом можна організувати наступні зустрічі.

На останній зустрічі активно обговорювалося питання: що важливіше в вивченні англійської мови, граматика або розмовна мова. Безліч висловлених аргументів показали, що істина десь посередині.

Стежити за розвитком “English Speaking Club” та за розкладом наступних зустрічей можна за посиланням https://www.facebook.com/events/1703589373220577/

 

зберегти цю сторінку в PDF