Академічна мобільність в ХНУРЕ

16.12.2015

Департамент міжнародного співробітництва Харківського національного університету радіоелектроніки спільно з викладачами, студентами та командою ГО «Ukrainian Students ‘Cluster» запустив нову платформу з актуальною інформацією про академічну мобільність в Харківському національному університеті радіоелектроніки.

Перш за все, академічна мобільність – це можливість брати участь у міжнародних дослідницьких, наукових і навчальних програмах. Основною метою таких програм є розвиток міжнародного співробітництва, підвищення якості освіти та підготовка кваліфікованих фахівців.

Академічна мобільність – це механізм, який дозволить студентам, аспірантам та викладачам брати участь у грантових програмах, програмах обміну, програмах дуальної освіти, програмах наукової та освітньої діяльності. Сьогодні кожен може отримати досвід стажування, отримати грант або стипендію. Якщо Ви активний студент, аспірант або викладач – це платформа саме для Вас! Саме тут можна дізнатися про актуальні програми обміну, стажуваннях, гранти та стипендії для навчання за кордоном, а також поділитися інформацією з іншими!

Разом до розвитку ХНУРЕ та міжнародного співробітництва!

https://www.facebook.com/academicmobility.nure/

https://vk.com/academicmobility.nure

зберегти цю сторінку в PDF