Музей ХНУРЕ запрошує на Зимову феєрію

26.01.2016

27 січня об 11:30 у Музеї історії ХНУРЕ відкривається художня виставка «Зимова феєрія», проект «Пори року», за участю харківських художників: М.Д. Алатарцева, К.М. Волошко, І.С. Горошко, О.В. Дегтярьової, В.Б. Кулика, Л.Г. Масеми, Т.С. Масеми, Л.Б. Поліщука, В.В. Смігунова, Ю.Ф. Чорнухи, А.Є. Храпчинскої.

Виставка відкрита з 27 січня по 12 лютого з 10:00 до 16:00, вхід вільний.

Музей історії ХНУРЕ

Музей історії ХНУРЕ – живий літопис формування, становлення і розвитку вишу. Він є культурно-просвітницьким, науково-дослідним, гуманітарно-виховним підрозділом університету. Наочно демонструє досягнення ХНУРЕ і допомагає студентській молоді сприймати накопичений історичний досвід, отримувати нову інформацію, формувати духовні цінності.

Про музей

Музей почав створюватися восени 1982 р., офіційно відкритий у 1983 р. Загальний його фонд становить близько 7000 одиниць зберігання (на 01.01.2012 р.) . Основні напрямки діяльності – виставкова, екскурсійна і фондова. Музей комплектує, вивчає, зберігає та експонує речові та письмові джерела, що відображають історію університету з дня заснування до теперішнього часу.

Постійна експозиція музею дає повне уявлення про зародження і формування вишу в 30-ті роки, його історичні віхи в післявоєнний період, про створення і розвиток факультетів, наукових шкіл, про заслужених діячів науки і техніки, лауреатів державних премій, про своїх видатних випускників. З 2006/2007 навчального року щорічно проводяться 8-10 тематичних виставок, які відвідують 4 – 5 тисяч осіб. За весь час функціонування (з лютого 1983 року) його відвідали понад 67 500 студентів та співробітників.

З 2004 року музей ХНУРЕ входить до Асоціації музеїв вищих навчальних закладів. У тому ж році став переможцем міського огляду-конкурсу музеїв вишів ІІІ-ІV рівня акредитації.

зберегти цю сторінку в PDF