19-й Міжнародний молодіжний форум розпочав свою роботу

20.04.2015

20 квітня в Харківському національному університеті радіоелектроніки відкрився 19-й  Міжнародний  молодіжний  форум «Радіоелектроніка та молодь у ХХІ столітті».
В урочистій обстановці Форум відкрив виконуючий обов’язки ректора ХНУРЕ, професор Володимир Петрович Машталір, який побажав його учасникам плідної, насиченої роботи та реалізації своїх творчих задумів. Добрими словами зустрів молодих науковців професор Микола Іванович Сліпченко. Він відзначив, що Міжнародний  молодіжний  форум «Радіоелектроніка та молодь у ХХІ столітті» є унікальним заходом, його девіз «Інтелектуальна столиця України – Харків чекає на талановиту та обдаровану молодь» повністю виправдовує сподівання його організаторів. З привітанням до учасників Форуму звернувся Директор департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Анатолій Валерійович Бабічев, який висловив упевненість, що Харківський національний університет радіоелектроніки завжди буде на передових позиціях української науки і техніки.
Після урочистого відкриття Міжнародного молодіжного форуму відбулося пленарне засідання. З доповіддю «Яків Соломонович Шифрін – засновник статистичної теорії антен – теорії антен з випадковими джерелами» виступив проректор з наукової роботи, доктор фізико-математичних наук, професор Микола Іванович Сліпченко. Докторант кафедри основ радіотехніки ХНУРЕ Дмитро Вячеславович Грецьких прочитав доповідь «РТ система безпроводового енергопостачання літальних апаратів».  «Проблемні питання оцінки стійкості блочних симетричних шифрів» – так називалася доповідь доцента кафедри безпеки інформаційних технологій Віктора Ігоровича Руженцева.

Протягом трьох днів у рамках Форуму буде проведено 11 наукових конференцій.
До його оргкомітету надійшло близько 1100 тез доповідей з 48 вищих навчальних закладів і установ України, а також з 7 установ зарубіжних країн. На Форум прибули студенти, аспіранти та молоді вчені з Харкова, Одеси, Краматорська, Києва, Житомира, Вінниці, Севастополя, Львова, Ульяновська (РФ).

зберегти цю сторінку в PDF