1-2 листопада пройдуть ювілейні заходи, присвячені 20-річчю створення Академії наук прикладної радіоелектроніки

31.10.2012

У Харківському національному університеті радіоелектроніки 1-2 листопада пройдуть ювілейні заходи, присвячені 20-річчю створення Академії наук прикладної радіоелектроніки

1 листопада в 10.00 в конференц-залі Харківського національного університету радіоелектроніки (ХНУРЕ) відбудеться відкриття семінару наукової сесії Академії наук прикладної радіоелектроніки (АН ПРЕ) «Електроніка та електродинаміка великих потужностей».

2 листопада в 11.00 в актовому залі ХНУРЕ відкриється ювілейна конференція, присвячена 20-річчю Академії наук прикладної радіоелектроніки. АН ПРЕ – міжнародна громадська наукова організація, створена в 1992 р. з ініціативи вчених Військової інженерної радіотехнічної академії ППО ім. Маршала Радянського Союзу Л.О. Говорова.

Одним із головних завдань Академії наук прикладної радіоелектроніки є сприяння зміцненню наукових зв’язків, взаємодії наукових колективів і наукових шкіл різних країн, раціональному використанню наукового потенціалу на основі інтеграції науки, освіти і виробництва. Зусилля АН ПРЕ спрямовані на сприяння розвитку таких напрямків, як радіофізика, радіотехніка, електроніка, нанотехнології, кібернетика, інформатика, робототехніка, системи управління та автоматизованого контролю, електродинаміка, оптика, приладобудування, радіолокація, радіонавігація, радіомоніторинг, лазерна техніка, електроенергетика, автоматизоване проектування та інші високотехнологічні напрямки, які уособлюють магістральний шлях розвитку світової спільноти.

У складі академії 363 індивідуальних членів і близько 20 колективних членів. Серед індивідуальних членів 200 докторів наук, 13 академіків і членів-кореспондентів національних академій наук, 80 керівників підприємств та наукових установ, 10 ректорів і проректорів університетів. Всі дійсні члени-академіки АН ПРЕ представляють 23 області України, 13 міст Росії та 11 країн Європи, Америки (включаючи США), Азії та Африки.

Колективними членами АН ПРЕ від України є такі великі установи як ХНУРЕ, ХУПС, ННЦ ХФТІ, Інститут радіофізики та електроніки НАН України, ВАТ НДІ РВ, ВО «Комунар», НДІ «Квант» (Київ), НДІ «Оріон» (Київ), КП «Іскра» (Запоріжжя), Львівський НДРТІ, Український державний центр радіочастот та ряд інших державних і недержавних організацій.

Академія відіграє важливу як координуючу, так і консолідуючу роль в об’єднанні зусиль наукових колективів у розв’язанні багатьох науково-технічних проблем, в тому числі в рамках міждержавного співробітництва. Крім того, функціонування такої авторитетної міжнародної наукової організації як АН ПРЕ на базі ХНУРЕ сприяє зростанню іміджу Харкова, як одного з провідних наукових центрів не тільки в Україні, але і в СНД і країнах Східної Європи.

 Детальну інформацію можна отримати в оргкомітеті з проведення ювілейної конференції: Харків, пр. Леніна, 14, ХНУРЕ, кімн. 3.

Тел. +38 057 702-17-35.

зберегти цю сторінку в PDF