Новини університету


золотий байт

Студенти ХНУРЕ пройшли до фіналу міжнародного IT змагання

На престижному міжнародному конкурсі «Золотий байт», який проводиться в Україні вже 10 років, студенти Харківського національного університету радіоелектроніки отримали перемогу у регіональному відборі та пройшли до фіналу змагання, що відбудеться 23 квітня у Києві.

29.03.2017
IMAG4481

В ХНУРЕ призначено виконуючого обов’язки декана факультету навчання іноземних громадян

Ректор Харківського національного університету радіоелектроніки професор Валерій Семенець представив колективу факультету навчання іноземних громадян доцента кафедри біомедичної інженерії Ольгу Величко, яка відтепер буде виконувати обов‘язки декана цього факультету.

29.03.2017
unnamed

Важлива перемога ХНУРЕ на міжнародному конкурсі мистецтв

На Львівському міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Golden Lion», фінальна частина якого відбулась 26 березня, колектив сучасного спортивного танцю «Маскарад» виграв Гран-прі заходу в номінації «Хореографічне мистецтво», в жанрі «Сучасний спортивний танець».

29.03.2017
IMG_6100_

ХНУРЕ проводить Всеукраїнську олімпіаду для абітурієнтів.

У Харківському національному університеті радіоелектроніки стартує Всеукраїнська олімпіада для вступників, яка додасть додаткові бали до сертифікату ЗНО.

28.03.2017
image-27-03-17-01-40-2

Наші спортсменки будуть представляти Харківщину на Чемпіонаті України

У суботу 25 березня в спорткомплексі Харківського національного автомобільно-дорожнього університету відбувся Чемпіонат Харківської області зі спортивної аеробіки. У змаганнях взяло участь понад 100 спортсменів, з них шість команд ВНЗ Харкова.

27.03.2017
Слипченко Н.И.

У ХНУРЕ поновили Миколу Сліпченка на посаді проректора з наукової роботи

Виконуючи рішення Апеляційного суду Харківської області від 8 лютого 2017 року, ректор Харківського національного університету радіоелектроніки Валерій Семенець своїм наказом поновив на попередній посаді проректора з наукової роботи Миколу Сліпченка, якому має бути виплачений середній заробіток за час, коли він не мав змоги виконувати свої професійні обов‘язки.

27.03.2017
Россіхін

У ХНУРЕ призначили проректора з інноваційної роботи та адміністрування

Доктора юридичних наук Василя Россіхіна наказом № 334К від 21.03.2017 р. призначено проректором з інноваційної роботи та адміністрування.

27.03.2017
IMG_5143

У ХНУРЕ обрано голову Вченої ради

24 березня у Харківському національному університеті радіоелектроніки відбулось засідання Вченої ради, на якому розглядались питання про обрання голови Вченої ради університету та про заміщення за конкурсом вакантних посад науково-педагогічних працівників.

Прямим таємним голосуванням, як того вимагає закон про вищу освіту та положення про Вчену раду університету, на засіданні Ради головою був обраний ректор ХНУРЕ Валерій Семенець.

Також на засіданні Ради було проведене таємне голосування щодо обрання за конкурсом науково-педагогічних працівників університету, після того, як кожен претендент на посаду представив учасникам засідання свою програму. Заслухавши та обговоривши доповідь ученого секретаря Ігоря Магдаліни про обрання за конкурсом науково-педагогічних працівників, Вчена рада постановила затвердити протоколи результатів таємного голосування.

За результатами таємного голосування обраними вважаються:

 • Декан факультету комп’ютерних наук – Андрій Єрохін;
 • Декан факультету комп’ютерної інженерії та управління – Олексій Ляшенко;
 • Декан факультету електронної та біомедичної інженерії – Анатолій Васянович ;
 • Декан факультету інфокомунікацій – Аркадій Снігуров;
 • Завідувач кафедри електронних обчислювальних машин – Олег Міхаль;
 • Завідувач кафедри безпеки інформаційних технологій – Геннадій  Халімов;
 • Завідувач кафедри фізики – Олена Коваленко;
 • Завідувач кафедри іноземних мов – Михайло Сукнов;
 • Завідувач кафедри інженерії вбудованих систем управління – Олександр Панченко;
 • Завідувач кафедри українознавства – Вікторія Циганенко;
 • Завідувач кафедри мовної підготовки – Тетяна Дементьєва;
 • Завідувач кафедри природознавчих наук – Вікторія Лук’янова.
27.03.2017
IMG_5174

У ХНУРЕ пройшов День відкритих дверей

Понад двісті абітурієнтів з різних куточків України прийняли запрошення Харківського національного університету радіоелектроніки і прийшли до вишу на День відкритих дверей, щоб особисто познайомитися з можливостями отримання сучасної професії.
Уже в фойє гостей зустрічали чимало цікавих інформаційних стендів та експозицій від різних факультетів, студенти демонстрували свої винаходи і досягнення, а також розповідали про переваги навчання в одному з кращих технічних університетів країни.
З вітальним словом до абітурієнтів звернувся голова приймальної комісії, ректор ХНУРЕ професор Валерій Семенець. А потім відбулося урочисте нагородження переможців III етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій. Цінними призами найкращих юних IT-шників нагородили постійні партнери ХНУРЕ – компанії Sigmа і NIX Solutions.

Головною ж подією Дня відкритих дверей став майстер-клас «Вступаємо в ХНУРЕ у 2017 році». Його провів заступник голови приймальної комісії, декан факультету комп’ютерних наук, професор Андрій Єрохін і відповів на низку важливих питань від батьків і майбутніх студентів.

Після завершенні майстер-класу декани факультетів та студенти запросили гостей на екскурсії по факультетах, кафедрах і лабораторіях. Тут абітурієнти мали можливість познайомитися зі своїми майбутніми викладачами, поспілкуватися з ними і отримати більш повну інформацію про обрану професію і про особливості навчання в Харківському національному університеті радіоелектроніки.

26.03.2017
IMG_9539_

У ХНУРЕ пройшло засідання вченої ради

24 березня у Харківському національному університеті радіоелектроніки відбулось засідання вченої ради, на якому розглядались питання про обрання голови вченої ради університету та про заміщення за конкурсом вакантних посад науково-педагогічних працівників.

25.03.2017