Новини університету


IMG_20170529_175507

ХНУРЕ отримав диплом за активну участь у ХІV Міжнародній виставці «Слобожанський міст 2017»

26 травня у Сумському виставковому центрі «Іллінський» відбулась ХІV Міжнародна універсальна виставка міжрегіональної і зовнішньоекономічної співпраці «Слобожанський міст-2017», за участь в якому ХНУРЕ отримав диплом.

Метою виставки, організованої Сумською торгово-промисловою палатою, є презентація потенціалу підприємств і організацій регіону, а також залучення інвестицій в економіку.

29.05.2017
114529

ХНУРЕ взяв участь у міжнародній виставці

26 травня у Сумському виставковому центрі «Іллінський» стартувала ХІV Міжнародна універсальна виставка міжрегіональної і зовнішньоекономічної співпраці «Слобожанський міст-2017», у якій взяв участь Харківський національний університет радіоелектроніки.
Метою виставки, організованої Сумською торгово-промисловою палатою, є презентація потенціалу підприємств і організацій регіону, а також залучення інвестицій в економіку.

26.05.2017
IMG_8960

ХНУРЕ відвідала делегація з КНР

25 травня Харківський національний університет радіоелектроніки відвідала делегація представників високотехнологічної корпорації «China Aerospace Science and Technology Corporation» для знайомства з освітнім закладом, його науковим потенціалом і можливостями.

«Мабуть, вперше така поважна делегація з КНР відвідує наш університет. Не може не тішити, що наші можливості стають цікавими країнам та корпораціям такого рівня. На першому етапі ми плануємо підписати меморандум, а далі вже будемо шукати конкретні точки перетину», – прокоментував зустріч ректор ХНУРЕ Валерій Семенець.

«Впевнений, що для свого візиту ви обрали прекрасний університет, з яким вам буде дуже цікаво та корисно співпрацювати. Адже наш навчальний заклад в рівній мірі займається як освітньою діяльністю, так і науковими розробками. Тому я глибоко впевнений, що ми швидко знайдемо можливості для спільної роботи», – сказав гостям проректор ХНУРЕ з науково-методичної роботи, професор Ігор Рубан.

Гостям також показали лабораторії, аудиторії та ознайомили їх з технологічною базою університету.

25.05.2017
IMG_8830

Радіоастрономічний інститут та ХНУРЕ побудують телескоп

24 травня, у стінах Харківського національного університету радіоелектроніки, відбулась зустріч між керівництвом Радіоастрономічного інституту НАН України та ХНУРЕ, де науковці обговорили спільні проекти та можливості.
«У Радіоастрономічному інституті працює багато випускників ХНУРЕ, з якими у нас багато спільного. Тому ми вирішили налагодити спільну роботу у сфері радіоастрономії, наукових розробок, підготовки професіональних кадрів та вчених, а також будівництві нового радіотелескопу», – прокоментував зустріч ректор ХНУРЕ, професор Валерій Семенець

24.05.2017
Mashtalir1-240x235

Колектив ХНУРЕ на чолі з ректором, професором Валерієм Семенцем вітає Володимира Машталіра з ювілеєм

Сьогодні виповнюється 60 років доктору технічних наук, професору кафедри інформатики Харківського національного університету радіоелектроніки Володимиру Машталіру.
Володимире Петровичу, хочеться відзначити, що Ви дуже багато зробили для науки та освіти, а Ваша праця є безцінним внеском в розвиток суспільства!
Ми віримо, що ще довгі роки ви будете радувати нас новими відкриттями, сміливими рішеннями і цікавими роботами! Щиро бажаємо Вам величезних успіхів, добра і благополуччя!

Ректор ХНУРЕ Валерій Семенець

24.05.2017
IMG_5610

ХНУРЕ провів профорієнтаційні зустрічі зі школярами Харківської області

З квітня по травень співробітники Харківського національного університету радіоелектроніки спільно з Харківським обласним центром зайнятості провели серію профорієнтаційних зустрічей з абітурієнтами районних центрів.

Зустрічі пройшли в 20 містах області. На кожній з них побували понад двісті школярів, які мали можливість задати свої запитання представникам усіх факультетів університету.

«Така профорієнтаційна робота дає університету радіоелектроніки можливість презентувати себе значній кількості школярів області», – зазначив заступник відповідального секретаря приймальної комісії, завідувач підготовчого відділення ХНУРЕ Сергій Китаєнко.

23.05.2017
IMG_6863

У ХНУРЕ розпочала роботу Міжнародна конференція з електромагнітної сумісності

У Харківському національному університеті радіоелектроніки на базі кафедри інфокомунікаційної інженерії, та у присутності проректора з наукової роботи Миколи Сліпченко, розпочала роботу Міжнародна практична конференція з електромагнітної сумісності, яку відкрив професор Володимир Поповський.
«Для сучасного університету дуже важливо проводити подібні конференції. Це не тільки розвиває науково-педагогічний аспект, а й об’єднує відповідну спільноту навколо науки», – відзначив проректор ХНУРЕ з науково-методичної роботи, професор Ігор Рубан.

23.05.2017
IMG_7772

Спортсменам ХНУРЕ допомагає перемагати і наука

У сучасному спорті для досягнення високих і стабільних результатів необхідне гармонійне поєднання в тренувальному процесі новітніх наукових розробок і передового досвіду підготовки спортсменів високого класу.

22.05.2017
school

Студенти країн Перської затоки зацікавлені навчатися в ХНУРЕ

До Харківського національного університету радіоелектроніки прибув представник компанії «Аль Амаль» Об’єднаних Арабських Еміратів Мелік Мелкумян, щоб вивчити можливості навчального закладу та провести перемовини стосовно навчання у нас студентів з країн Перської затоки.
«Метою мого візиту є фіксування ситуації стосовно співпраці з вашим університетом. Особливо нас цікавить кафедра біомедичної інженерії та програми для наших студентів, завдяки яким вони мали б змогу покращити свій рівень знань», – зауважив під час бесіди Мелік Мелкумян.

22.05.2017
unnamed

Студенты ХНУРЕ беруть участь у І Всеукраїнській конференції студентського самоврядування “Ukranian Hogwarts”

З 18 по 21 травня Студенти Харківського національного університету радіоелектроніки беруть участь у І Всеукраїнській конференції студентського самоврядування “Ukranian Hogwarts”, що проходить у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича.
Організаторами конференції є Студентський парламент цього навчального закладу.
Як повідомила помічник ректора з виховної роботи Юлія Кобицька, на учасників конференції чекає насичена програма , яка складається з тренінгів, квесту університетом та ознайомчої екскурсії мальовничим містом.

19.05.2017