У ХНУРЕ відкрили чергову сучасну навчальну лабораторію

27 листопада у Харківському національному університеті радіоелектроніки відбулось урочисте відкриття нової навчальної лабораторії для студентів та викладачів, яка була оснащена за допомогою компанії NIX Solutions.

За підтримки компанії NIX Solutions лабораторія була повністю укомплектована комп’ютерною технікою та, нині, вже готова приймати студентів університету, крім того зможе забезпечити комфортне середовище для навчання, надати студентам місце, де вони з більшою цікавістю будуть проводити час, а також більш поглиблено вивчати різні мови програмування.

Під час відкриття Віктор Шальнєв, CEO NIX Solutions, зауважив що компанія співпрацює з ХНУРЕ понад 10 років, і багато випускників вузу зараз входять до топ-менеджерів, керівників відділів та тімлідів NIX Solutions.

«Сьогодні дуже важливим є те, що спільна робота університету та бізнесу дає результати у вигляді таких освітніх проектів. Завдяки подібній співпраці ми маємо змогу покращувати умови навчання для наших студентів. Саме тому я вдячний нашим добрим друзям та партнерам – компанії NIXSolution за реалізацію проекту нової сучасної лабораторії», – коментуючи подію зазначив ректор ХНУРЕ, професор Валерій Семенець.

У ХНУРЕ відкрили чергову сучасну навчальну лабораторію