У ХНУРЕ відбувся XIV міжрегіональний ярмарок вакансій «Молодий фахівець XXI століття»

23 листопада у Харківському національному університеті радіоелектроніки відбувся XIV Міжрегіональний ярмарок вакансій «Молодий фахівець ХХІ століття», який було організовано та проведено відділом практики «Центр-Кар’єра» ХНУРЕ за підтримки адміністрації університету.
Відкриваючи захід ректор ХНУРЕ, професор Валерій Семенець зауважив, що такі акції дуже корисні як для компаній що потребують професійних працівників, так і для студентів які починають робити перші кроки у пошуку роботи мрії.
«Наші випускники затребувані на ринку праці і це говорить про те, що компанії розуміють актуальність навчання в ХНУРЕ і заходять в університет зі своїми лабораторіями, допомагаючи навчити студентів новим технологіям, даючи учням можливість на практиці застосовувати отримані в університеті знання», – підкреслив ректор.
В рамках заходу відбудуться 16 круглих столів, де співробітники випускаючих кафедр сумісно з представниками компаній обговорять сучасні вимоги ринку праці до випускників та шляхи підвищення ефективності практичної підготовки студентів.
В роботі Ярмарку взяли участь 43 компанії, які запропонували нашим студентам та випускникам близько 500 вакансій.
В ході Ярмарку студенти та випускники нашого університету отримають можливість ознайомитися з поточними тенденціями ринку.
Цього року було збільшено базу компаній-роботодавців: FluentPro Software Corporation, FactorWebSolutions, Brander, AnvilEight, Tapmedia, Fineline Global, Jelvix, Interactivated, Aionys medical software.
Генеральним партнером заходу виступила компанія Nix Solutions Ltd.
Партнерами цього року виступили компанії:
GlobalLogic, Sigma Software, SoftServe, TeamDev, Gameloft.
Інформаційний партнер – інтернет-служба «Робота в Харкові».

У ХНУРЕ відбувся XIV міжрегіональний ярмарок вакансій «Молодий фахівець XXI століття»