У ХНУРЕ проходить Всеукраїнський семінар «Microsoft Azure»

15 листопада на базі Харківського національного університету радіоелектроніки, за спільною ініціативою ХНУРЕ та компанії Microsoft, стартував семінар на тему технології хмарних обчислень Azure, який зібрав понад 40 гостей з різних ЗВО України.  

Протягом дня спікери від Microsoft з Румунії та Польщі будуть розповідати учасникам заходу про можливості платформи Azure, її застосування в освітньому та науковому процесах, роботу з машинним навчанням, віртуальні машини та збереження даних, а також поспілкуються про службу ботів та інтернет речей.

«Це дуже важлива ініціатива для нашого університету. Подібна співпраця зі спеціалістами Microsoft у контексті знайомства з можливостями сучасних розробок компанії – неодмінна складова підготовки наших викладачів та молодих науковців. Тому для нас дуже важливим є те, що один із флагманів світової IT-галузі спільно з ХНУРЕ реалізовує подібні заходи», – підкреслив ректор ХНУРЕ, професор Валерій Семенець.

Крім того, у рамках заходу Валерій Семенець обговорив з представниками компанії можливості розвитку співробітництва у напрямку спільного впровадження в освітній процес сучасних програм та проектів від Microsoft, які дозволять студентам та викладачам отримувати актуальні знання.

У ХНУРЕ проходить Всеукраїнський семінар «Microsoft Azure»