У Харкові відкрилася персональна виставка художника Музею історії ХНУРЕ Аліни Храпчинської

Заходячи на виставку живопису Аліни Храпчинської, невимушено поринаєш в щирість і емоційну наповненість кожного полотна. Наслідуючи традиції реалізму, автор протиставляє хитромудрим, зарозумілим концепціям сучасного мистецтва творчість, в якому знайшли відображення її враження, викликані простотою і величчю природи.
Натюрморти в своєму мовчазному спокої зберігають таємницю недавні події, чим створюють тонку інтригу недомовленості.


Тут немає місця епатажності й фарсу, помпезності та пафосу, бо метою автора є пізнання гармонії і відображення її в своїх полотнах. Благодатним ґрунтом для цього виявилися пленери, які дозволяли Аліні відобразити рідні місця, володіючи художнім смаком. Тож не дивно, що цей смак виник не спонтанно, а шліфувався академічною школою, яку Аліна Храпчинська пройшла спочатку в Харківській художній школі ім. Рєпіна, потім в Харківському художньому училищі під керівництвом В. В. Чурсіна, В. М. Старикова, О. Ф. Сердюка, Г.В. Семержинського та в Харківському національному педагогічному університеті ім. Сковороди (художньо-графічний факультет) під керівництвом М.О. Азаркіної, Г.М. Радомської, Ю.М. Чекардіна.
Для багатьох молодих художників Чугуївський пленер є дуже плідним місцем спілкування, експериментів і обміну професійним досвідом. Таким чином, 2016 рік став для художниці своєрідним творчим проривом, де особливе натхнення вона отримала працюючи в складі творчої групи XVII Міжнародного рєпінського пленеру.
З 2015 року – член Національної спілки художників України. Учасниця обласних, всеукраїнських та зарубіжних виставок. Картини знаходяться в приватних і музейних колекціях, як в Україні, так і за кордоном. Займається живописом, графікою, батиком.
Бажаємо виставці вдячного глядача й сподіваємося, що в найближчому майбутньому, автор порадує нас новими звершеннями своєї творчості!

Усіх бажаючих відвідати виставку чекаємо за адресою вул. Благовіщенська 32, в будівлі Харківського Академічного Театру Музичної комедії.

Вхід вільний.

У Харкові відкрилася персональна виставка художника Музею історії ХНУРЕ Аліни Храпчинської
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC