Телефонный справочник

Скачать pdf версию телефонного справочника.

В. о. ректора

Семенець

12″Г»

7021807

 

Валерій Васильович

 

valery.semenets@nure.ua

 

 

 

 

 

 

 

 

Приймальня

Гужва

14″Г»

7021013 т/ф., 7021807, 7021016

 

Тетяна Євгенівна

 

tatiana.guzhva@nure.ua

 

 

 

0503232393

 

 

 

 

Перший проректор

Ключник

16 «Г»

7021016

 

Ігор Іванович

 

ihor.kliuchnyk@nure.ua

 

 

 

0933005560

 

 

 

 

В. о. проректора з науково-

Рубан

6 «Г»

7021911

педагогічної роботи

Ігор Вікторович

 

ihor.ruban@nure.ua

 

 

 

 

 

 

 

 

Приймальня

Москаленко

8 «Г»

7021911

 

Наталія    Андріївна

 

natalії.moskalenko.@nure.ua

 

 

 

 

Проректор з адміністративно-

Краснокутський

11а «Г»

7021318

господарської  роботи

Євгеній Олексійович

 

yevhenii.krasnokutskyi@nure.ua

 

 

 

 

Приймальня

Аллот

11 «Г»

7021318 т/ф

 

Людмила  Миколаївна

 

ludmyla.allot@nure.ua

 

 

 

 

Приймальня

Пляка

2 «Г»

7021492

навчального відділу

Валентина Миколаївна

 

 

 

 

 

 

Приймальня

Лукінова

5 «Г»

7021020, 7021413

начальника НДЧ

Світлана Михайлівна

 

svitlana.lukinova@nure.ua

 

 

 

0933198655

Директор департаменту

Мединська

8 «Г»

7021911

з міжнародного співробітництва

Елліна Станіславівна

 

ellina.medynska@nure.ua  

 

 

 

 

Учений секретар

Магдаліна

17 «Г»

7020120

 

Ігор Валерійович

 

ihor.mahdalina@nure.ua

 

 

 

 

Приймальна комісія

 

146 «Г»

7021720

 

 

 

 

Помічник ректора

Кобицька

242″В»

7021516

з виховної роботи

Юлія Олександрівна

 

yuliia.kobytska@nure.ua

 

 

 

0504254440

 

 

 

 

Помічник ректора

Григор’єв

505″І»

7021378

з питань ліцензування

Олександр Вікторович

 

 

та акредитації

 

 

 

 

 

 

 

Помічник ректора

 

 

7021807

зі зв’язків з громадськістю

 

 

 

 

 

 

 

Редактор сайту ХНУРЕ

Мусієздов

437а «Д»

7021115

 

Олександр Федорович

 

oleksandr.musiiezdov@nure.ua

 

 

 

 

Громадські організації

Голова профкому

 

18 «Г»

7021448

співробітників

 

 

profcom@nure.ua

 

 

 

 

Заступник голови профкому

Селевко

216 «Д»

7021440 тел/факс

співробітників

Сергій Миколайович

 

serhii.selevko@nure.ua

 

 

 

0933005569

 

 

 

 

Головний бухгалтер

Загребельна

216 «Д»

7021440 тел/факс

профкому співробітників

Наталя Сергіївна

 

0933007509

 

 

 

profcom@nure.ua

 

 

 

 

Голова

Фролов

273 «А»

7021659

профспілкового комітету

Андрій Віталійович

 

andri.frolov@nure.ua

студентів

 

 

0675777920

 

 

 

 

Директор

Мурашко

375 «А»

7020814

студентського клубу

Олександра Сергіївна

 

oleksandra.murashko@nure.ua

 

 

 

 

Директор

Коноваленко

 

7021328

спортивного клубу

Оксана Костянтинівна

 

oksana.konowalenko@nure.ua

«Радіотехнік»

 

 

d_pht@nure.ua

 

 

 

 

Директор шахово-шашкового

Киктєв

Гурт №8

7810264

Клубу «Шахрад»

Григорій Сильвестрович

1 пов.

hryhorii.kiktiev@nure.ua

 

 

 

 

Наглядова рада

 

42а»Г»

7021516

 

 

 

 

Студентський сенат

Стеблянко

217 «Б»

7021322

 

Богдан Олександрович

 

bohdan.steblianko@nure.ua

 

 

 

 

Учений секретар президії

Зарицький

3″Г»

7021735

академії наук прикладної

Валерій Іванович

 

valerii.zarytskyi@nure.ua

радіоелектроніки

 

 

 

 

 

 

 

Українська асоціація антен

Шифрін

416″Д»

7021393

 

Яків Соломонович

 

yakiv.shyfrin@nure.ua

Секретаріат із захисту

 

252 «Г»

7021482

дисертацій

 

 

 

Факультети Факультет комп’ютерних наук (КН)

Декан

Єрохін

261″Є»

7020615, 7021350

 

Андрій Леонідович

 

andriy.yerokhin@nure.ua

 

 

 

f_cs@nure.ua

 

 

 

 

 

 

 

 

Зав. кафедри

Левикін

254 «Д»

7021615, 7021451

інформаційних управляючих

Віктор Макарович

 

viktor.levykin@nure.ua

систем (ІУС)

 

 

           d_ics@nure.ua

 

 

 

 

Зав. кафедри

Гребеннік

270 «А»

7021006

системотехніки (СТ)

Ігор Валерійович

 

igor.grebennik@nure.ua

 

 

 

d_see@nure.ua

 

 

 

 

 

 

 

 

Зав. кафедри

Дудар

267 «А»

7021712, 7021446

програмної інженерії (ПІ)

Зоя Володимирівна

 

zoia.dudar@nure.ua

 

 

 

d_se@nure.ua

 

 

 

 

Зав. кафедри

Філатов

255 «Є»

7021337

штучного інтелекту (ШІ)

Валентин Олександрович

 

valentin.filatov@nure.ua

 

 

 

d_ai@nure.ua

 

 

 

 

Зав. кафедри

Ткаченко

507 «І»

7021378, 7021891

медіасистем і технологій

Володимир Пилипович

 

volodymyr.tkachenko@nure.ua

(МСТ)

 

 

d_mst@nure.ua

 

 

 

 

Факультет комп’ютерної інженерії та управління (КІУ)

Декан

Хаханов

378 «А»

7021421,7021326

 

Володимир Іванович

 

vladimir.hahanov@nure.ua

 

 

 

f_cec@nure.ua

 

 

 

 

Зав. кафедри

Рубан

35 «З»

7021354

електронних обчислю-

Ігор Вікторович

 

ihor.ruban@nure.ua

вальних машин (ЕОМ)

 

 

d_ec@nure.ua

 

 

 

 

Зав. кафедри

Чумаченко

317 «Д»

7021326

автоматизації проектування

Світлана Вікторівна

 

svetlana.chumachenko@nure.ua

обчислювальної техніки (АПОТ)

 

 

d_dd@nure.ua

 

 

 

 

Зав. кафедри

Халімов

344 «Г»

7021425,7021625

безпеки інформаційних

Геннадій Зайдулович

 

hennadii.khalimov@nure.ua

технологій (БІТ)

 

 

d_ist@nure.ua

 

 

 

 

Зав. кафедри

Штанько

362 – 364 «Е»

7021465

філософії

Валентина Ігорівна

 

valentyna.shtanko@nure.ua

 

 

 

d_philosophy@nure.ua

 

 

 

 

Факультет  інформаційно-аналітичних технологій та менеджменту

Декан

Дорошенко

373 «А»

7021335

 

Володимир Олексійович

 

volodymyr.doroshenko@nure.ua

 

 

 

f_amm@nure.ua

 

 

 

 

Зав. кафедри

Тевяшев

26 «З»

7021436

прикладної математики (ПМ)

Андрій Дмитрович

 

andrew.teviashev@nure.ua

 

 

 

d_am@nure.ua

 

 

 

 

Зав. кафедри

Путятін

269 «А»

7021419

інформатики (ІНФ)

Євгеній Петрович

 

yevhenii.putiatin@nure.ua

 

 

 

d_inf@nure.ua

 

 

 

 

Зав. кафедри 

Тімофєєв

203 «І»

7021490

економічної кібернетики

Володимир

 

volodymyr.timofeev@nure.ua

(ЕК) та управління

Олександрович

 

d_eces@nure.ua

економічною безпекою

 

 

 

 

 

 

 

Зав. кафедри

Нерух

315 «І»

7021372

вищої математики (ВМ)

Олександр Георгійович

 

oleksandr.nerukh@nure.ua

 

 

 

d_as@nure.ua

 

 

 

 

Зав. кафедри

Соловйова

 

7021591

соціальної інформа-

Катерина

349 «Г»

kateryna.solovyova@nure.ua

тики (СІ)

Олександрівна

 

d_si@nure.ua

 

 

 

 

 

 

 

 

Факультет інфокомунікацій

Декан

Снігуров

239 «В»

7021067

 

Аркадій

 

arkadii.snihurov@nure.ua

 

Владиславович

 

f_tme@nure.ua

 

 

 

 

Зав. кафедри

Поповський

304 «Б»

7021320, 7025592

інфокомунікаційної

Володимир

 

volodymyr.popovskyi@nure.ua

інженерії

Володимирович

 

d_ts@nure.ua

 

 

 

 

Зав.кафедри

Безрук

401 «Б»

7021429, 7021642

інформаційно-мережної

Валерій Михайлович

 

valerii.bezruk@nure.ua

інженерії

 

 

d_cn@nure.ua

 

 

 

 

Зав. кафедри

Руженцев

52 «З»

7021331

метрології та  технічної

Ігор Вікторович

 

igor.ruzhentsev@nure.ua

експертизи

 

 

d_mme@nure.ua

 

 

 

 

Факультет  інформаційних радіотехнологій та технічного захисту інформації

Декан

Сакало

213 «Б»

7021478

 

Сергій Миколайович

 

sergii.sakalo@nure.ua

 

 

 

f_re@nure.ua

 

 

 

 

 

 

 

 

Зав. кафедри

Карташов

48 «З»

7021587

радіоелектронних

Володимир

 

volodymyr.kartashov@nure.ua

систем (РЕС)

Михайлович

 

d_res@nure.ua

 

 

 

 

Зав. кафедри

Цопа

315 «Б»

7021444

радіотехнологій інформа-

Олександр Іванович

 

oleksandr.tsopa@nure.ua

ційно-комунікаційних

 

 

d_rics@nure.ua

систем (РТІКС)

 

 

 

 

 

 

 

Зав. кафедри  комп’ютерної

Антипов

418″Д»

7021479, 7021430

радіоінженерії  та  систем

Іван Євгенійович

417″Д»

ivan.antipov@nure.ua

технічного захисту інформації

 

 

d_ref@nure.ua

 

 

 

 

Зав. кафедри

Сукнов

236 «А»

7021349

іноземних мов

Михайло Петрович

 

mykhailo.suknov@nure.ua

 

 

 

d_fi@nure.ua

 

 

 

 

Факультет автоматики та комп’ютеризованих технологій (АКТ)

Декан

Филипенко

303 «І»

7021316

 

Олександр Іванович

 

oleksandr.filipenko@nure.ua

 

 

 

f_act@nure.ua

 

 

 

 

Т.в.о. зав. кафедри

Панченко

401″І»

7021494

інженерії вбудованих систем

Олександр Юрійович

 

ihor.kliuchnyk@nure.ua

управління

 

 

d_doed@nure.ua

 

 

 

 

Зав. кафедри

Невлюдов

162 «А»

7021486

комп’ютерно-інтегрованих

Ігор Шакірович

 

igor.nevliudov@nure.ua

технологій,

 

 

d_tapr@nure.ua

автоматизації

 

 

 

та мехатроніки

 

 

 

 

 

 

 

Зав. кафедри

Коваленко

426 «В»

7021345

фізики

Олена Миколаївна

 

olena.kovalenko@nure.ua

 

 

 

d_ph@nure.ua

 

 

 

 

Т.в.о. зав. кафедри

Стиценко

246 «В»

7021360

охорони праці

Тетяна Євгенівна

 

tatiana.stytsenko@nure.ua

 

 

 

d_os@nure.ua

Факультет  електронної та біомедичної інженерії

Декан

Васянович

274″А»

7021324

 

Анатолій Володимирович

 

anatolii.vasianovych@nure.ua

 

 

 

f_ee@nure.ua

Зав. кафедри

Мачехін

426, 324 «В»

7021345, 7021484

фотоніки та лазерної

Юрій Павлович

 

yurii.machekhin@nure.ua

інженерії

 

 

d_pfee@nure.ua

 

 

 

 

Зав. кафедри

Бих

450 «А»

7021364

біомедичної інженерії (БМІ)

Анатолій Іванович

 

anatoliy.bykh@nure.ua

 

 

 

d_be@nure.ua

 

 

 

 

Зав. кафедри

Бондаренко

212 «Б»

7021362

мікроелектроніки,

Ігор Миколайович

 

ihor.bondarenko@nure.ua

електронних приладів

 

 

d_meda@nure.ua 

та пристроїв (МЕПП)

 

 

 

 

 

 

 

Зав. кафедри

Танянський

432 «Г»

7021328

фізичного виховання та спорту

Станіслав Федорович

 

stanislav.tanianskyi@nure.ua

 

 

 

d_pht@nure.ua

 

 

 

 

Факультет навчання іноземних громадян (ФНІГ)

Декан

Цапко

306 «К»

7021352

 

Тамара Петрівна

307 «К»

7021417 тел/факс,7021017 тел/факс

 

 

203 «К»

7021524

 

 

407 «К»

tamara.tsapko@nure.ua

 

 

 

f_fct@nure.ua

Паспортний відділ

 

гурт №1

7021457

Зав. кафедри

Дементьєва

407″К»

7021411

мовної підготовки (МП)

Тетяна Іванівна

 

tetiana.dementieva@nure.ua

 

 

 

 

Т.в.о. зав. кафедри

Лук’янова

302 «К»

7021672

природознавчих наук (ПН)

Вікторія Анатоліївна

 

viktoriia.lukianova@nure.ua

 

 

 

d_ns@nure.ua

 

 

 

 

Т.в.о. зав. кафедри

Циганенко

603 «І»

7021498

українознавства

Вікторія Леонідівна

 

viktoriia.tsyhanenko@nure.ua

 

 

 

d_uchl@nure.ua

Університетські відділи та центри

Відділ аспірантури та докторантури (ВАД)

Начальник відділу

Манаков

368, 370 «А»

7021471

 

Володимир Павлович

 

volodymyr.manakov@nure.ua

 

 

 

 

Центр підвищення кваліфікації, перепідготовки, удосконалення ( ЦПКПУ)

Директор

Ревенчук

283 «А»

7021805

 

Ілона Анатоліївна

 

ilona.revenchuk@nure.ua

 

 

 

cpe@nure.ua

 

 

 

 

Навчально-науковий центр заочної форми навчання (ННЦЗФН)

Директор

Фролов

225 «Д»

7021475

 

Андрій Віталійович

 

andrii.frolov@nure.ua

 

 

 

ccft@nure.ua

 

 

 

 

Підготовче відділення (ПВ)

Завідувач

Китаєнко

144 «Г»

7021455

 

Сергій Олександрович

 

serhii.kytaienko@nure.ua

 

 

 

 

Центр навчання студентів іноземною мовою (ЦНСІМ)

Директор

Горбачов

41 «З»

7021427

 

Валерій Олександрович

 

valeriy.gorbachov@nure.ua

 

 

 

 

Лінгвістичний центр кафедри іноземних мов

Керівник

Сукнов

236 «А»

7021349

 

Михайло Петрович

 

mykhailo.suknov@nure.ua

 

 

 

d_fi@nure.ua

 

 

 

 

Центр інформаційних систем і технологій (ЦІСТ)

Директор

Волощук

268 «А»

7021736

 

Олена Борисівна

 

olena.voloshchuk@nure.ua 

 

 

 

cist@nure.ua

 

 

 

 

Соціально-психологічна служба

Керівник

Дашенкова

455 «Б»

7021465

 

Наталя Миколаївна

 

natalia.dashenkova@nure.ua

 

 

 

 

Центр гендерної освіти

Керівник

Коробкіна

455 «Б»

7021465

 

Тетяна Володимирівна

 

tatyana.korobkina@nure.ua

 

 

 

 

Центр математичної та прикладної лінгвістики (ЦМПЛ)

Директор

Четверіков

127, 128 «В»

7021477, 7020579

 

Григорій Григорович

 

hryhorii.chetverykov@nure.ua

 

 

 

 

Структурні підрозділи та відділи

Наукова бібліотека (НБ)

Директор

Грищенко

361 «Е»

7021488

 

Тамара Борисівна

 

tamara.gryschenko@nure.ua

 

 

 

 

Заст. директора

Шептун

 

7021178

 

Людмила Миколаївна

 

liudmyla.sheptun@nure.ua

 

 

 

 

 

 

 

 

Читальний зал

 

4 пов. «А» «Е»

7021073

 

 

 

library@nure.ua

 

 

 

 

Навчальний відділ (НВ)

Начальник

Свид

351а «Г»

7021737, 7021640

 

Ірина Вікторівна

 

 

Навчально-методичний відділ (НМВ)

Начальник

Мілютченко

244 «В»

7020214

 

Іван Олександрович

 

ivan.myliutchenko@nure.ua

 

 

 

 

Навчально-методичний відділ забезпечення якості (НМВЗЯ)

Начальник

 

214 «Б»

7021784

 

 

 

 

АСУ ВНЗ

Начальник

Зубкова

367а «А»

7021453

 

Тетяна Олександрівна

 

tetiana.zubkova@nure.ua

 

 

 

 

Юридичний відділ (ЮВ)

Начальник

Медведчиков

252 «Д»

7021129

 

Віктор Володимирович

 

viktor.medvedchykov@nure.ua

 

 

 

 

Відділ внутрішнього аудиту (ВВА)

Начальник

Винокуров

19 «Г» 437а «Д»

7021376, 7021115

 

Олександр Олександрович

 

oleksandr.vynokurov@nure.ua

 

 

 

 

Музей

Директор

Тихоненко

1 пов. «А»

7020918

 

Людмила Олексіївна

 

liudmyla.tykhonenko@nure.ua

 

 

 

museum@nure.ua

 

 

 

museum@kture.kharkov.ua

 

 

 

 

Художник

Діденко

 

7020815

 

Микола Моісейович

 

mykola.didenko@nure.ua

 

 

 

 

Контрактний відділ (КВ)

Начальник

Дядечко

392 «Г»- гурт.1

7021341

 

Наталя Робертівна

3 пов.

nataliia.diadechko@nure.ua

 

 

 

cd@nure.ua

 

 

 

 

Відділ практики «Центр–Кар’єра» (ВП)

Начальник

Ткаченко

372 «А»

7021646

 

Ірина Миколаївна

 

iryna.tkachenko@nure.ua

 

 

 

career_center@nure.ua

 

 

 

 

Бухгалтерія

Головний бухгалтер

Лопіна

39а «Г»

7020071

 

Ганна Іванівна

 

hanna.lopina@nure.ua

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Заст. головного бухгалтера

Ткаченко

39 «Г»

7021039

 

Олексій Анатолійович

 

oleksi.tkachenko@nure.ua

 

 

 

 

Заст. головного бухгалтера

Пелешенко

435 «Г»

7021476

з планово-фінансової роботи

Тетяна Олексіївна

 

pfg@nure.ua

 

 

 

 

Заст. головного бухгалтера

Правдик

33 «Г» — гурт. №1

7021514

 

Віра Володимирівна

 

vira.pravdyk@nure.ua

 

 

 

 

Заст. головного бухгалтера

Матвєєва

41 «Г»- гурт№1

7021514

 

Олена Володимирівна

 

olena.matvieieva@nure.ua

 

 

 

 

Бухгалтерія,

 

37 «Г»- гурт. №1

7021370

розрахунковий відділ

 

 

 

 

 

 

 

Матеріальний відділ,

 

28,36 «Г» гурт№1

7021734

загальна бухгалтерія

 

 

 

 

 

 

 

Каса

 

251 «Д»

7021469

 

 

 

 

Стипендіальний відділ

 

36 «Г» гурт№1

7021467

 

 

 

 

Відділ кадрів (ВК)

Начальник

Чепела

24  «Г»

7020261

 

Сергій Павлович

 

serhii.chepela@nure.ua

 

 

 

 

Заст. начальника

Кононенко

35 «Г» — гурт. №1

7021939

 

Ірина Юріївна

 

iryna.kononenko@nure.ua

 

 

 

 

Відділ кадрів

 

25, 27, 29 «Г» -

7021014, 7021939

 

 

гурт. №1

7021463

 

 

 

 

Архів

Завідувач

Кудієвська

226 «Д»

7021309

 

Надія Василівна

 

nadiia.kudiievska@nure.ua

Канцелярія

Начальник

Янченко

30 «Г»-гурт. №1

7021548

 

Крістанна Андріївна

 

kristanna.yanchenko@nure.ua

 

 

 

chancery@nure.ua

Військово-мобілізаційний відділ (ВМВ)

Начальник

Шевченко

224 «Д»

7021480

 

Олексій Захарович

 

oleksii.shvcheko@nure.ua

 

 

 

 

Відділ мультимедійних засобів навчання (ВМЗН)

Начальник

Янковський

105 «І»

7021705

 

Анатолій Андрійович

 

anatolii.yankovskyi@nure.ua

 

 

 

dmmt@nure.ua

 

 

 

 

Навчально-дослідний відділ (НДВ)

Начальник

Четвертак

437 «Д»

7021397

 

Людмила Євгенівна

 

liudmyla.chetvertak@nure.ua

 

 

 

 

Центр наукової творчості молоді (ЦНТМ)

Начальник

Герасименко

107 «І»

7021343

 

Микола Вікторович

 

mykola.gerasymenko@nure.ua

 

 

 

 

Відділ технічних засобів навчання «Телевізійний центр» (ВТЗН)

Начальник

Супрун

107-3 «І»

7021705

 

Олександр Олександрович

 

olexander.suprun@nure.ua

 

 

 

tv_center@nure.ua

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Інформаційно-обчислювальний центр (ІОЦ)

Директор

Колодяжний

151″Д»

7021647

 

Олександр Борисович

 

oleksandr.kolodiazhnyi@nure.ua

 

 

 

 

Електронна  пошта

 

282 «А»

7021010

 

 

 

icc@nure.ua

Черговий  ІОЦ

 

165″А»

7021438

Центр технологій дистанційного навчання (ЦТДН)

Директор

Гребенюк

330″В»

7021385

 

В’ячеслав Олександрович

 

 

 

 

 

 

Редакційно-видавничий відділ

Начальник

Андреєв

113 «Д»

7021855

 

Володимир Миколайович

 

volodymyr.andreiev@nure.ua

 

 

 

cdh@nure.ua

 

 

 

 

 

 

 

 

Адміністративно-господарська частина (АГЧ)

Головний інженер

Ведмідь

9 «Г»

7021005

 

Григорій Віталійович

 

hryhorii.vedmid@nure.ua

 

 

 

 

Начальник експлуатаційно-

Сухова

1, 2 «Д»

7021660

технічного відділу (ЕТВ)

Ніна Олександрівна

 

nina.sukhova@nure.ua

 

 

 

 

Головний механік

Піскунов

теплопункт «Б»

7021381

 

Олександр

 

oleksandr.piskunov@nure.ua

 

Анатолійович

 

 

 

 

 

 

Головний енергетик

Онацький

135 «В»

7021566

 

Василь Вікторович

 

vasyl.onatskyi@nure.ua

 

 

 

 

Провідний інженер

Погорєлова

5  «Д»

7021091

ремонтно-будівельної групи

Любов Іванівна

 

liubov.pohorielova@nure.ua

 

 

 

 

Транспортна дільниця

Ратій

гараж

7021383

 

Едуард Володимирович

 

eduard.ratii@nure.ua

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Відділ закупівель, матеріально-технічного постачання та конкурсних торгів (ВЗМТП та КТ)

Начальник

Макашев

склад

7021858

 

Сергій Борисович

 

dpmtst@nure.ua

 

 

 

 

Заст. начальника 

Ханін

Відділ, склад

7020815

 

Дмитро Юхимович

 

dmytro.khanin@nure.ua

 

 

 

 

Господарський відділ (ГВ)

Начальник

Бойко

222 а «Д»

7021552

 

Віктор Іванович

 

viktor.boiko@nure.ua

 

 

 

md@nure.ua

Відділ охорони праці (ВОП)

Начальник

Матвієнко

125б  «В»

7020605

 

Юрій Іванович

 

yurii.matviienko@nure.ua

 

 

 

osd@nure.ua

Відділ  охорони (ВО)

Начальник

Заремба

119″Д»

7021395

 

Олександр Юрійович

 

sd@nure.ua

 

 

 

 

Заст. начальника

Крайній

1 пов. «І»

7021095

 

Анатолій Олександрович

Видача ключів

anatolii.krainii@nure.ua

 

 

 

 

Пульт сигналізації

 

118″Д»

7021395

 

 

 

 

Черговий 3-го поста

 

закрита зона

7021333

 

 

1 пов. «Б»

 

 

 

 

 

Чергові оператори

 

114 «Д»

7021842

охорони

 

 

 

 

 

 

 

Штаб цивільного захисту (ШЦЗ)

Заст. начальника

Анпілогов

 

7021808

 

Євген Михайлович

«З»

yevhen.anpilohov@nure.ua

 

 

 

 

Оздоровчий пункт (ОП)

Т.в.о. завідувача

Череповська

вул. Бакуліна, 16

7021598

 

Вікторія Миколаївна

1 пов. «К»

 

 

 

 

 

Їдальня

Директор 

Харченко

2пов.»Ж»

7021491

 

Галина Олексіївна

 

 

 

 

 

 

Бухгалтерія

Черкасова

2 пов.»Ж»

7021442

 

Тетяна Прокофіївна

 

 

 

 

 

 

Корпус «І» «Сім гномів»

 

1 пов.»І»

7021671

 

 

 

 

Студентське містечко (СМ)

Директор

Шкіль

гурт. № 1

7020539

 

Іван Іванович

 

ivan.shkil@nure.ua

 

 

 

 

Заст. директора

Каплун

гурт. № 2

7021404

з експлуатації

Наталя Олександрівна

 

nataliia.kaplun@nure.ua

 

 

 

 

Заст. директора з

Гайдамака

гурт. № 2

7021404

виховної роботи

Мілена Михайлівна

 

milena.haidamaka@nure.ua

 

 

 

 

Заст. директора

Юла

 

0933198575

 

Василь Маркович

 

vasyl.yula@nure.ua

 

 

 

 

Зав. гуртожитку №1

Мотора

вул. Бакуліна, 10

7020818

 

Ірина Володимирівна

 

iryna.motora@nure.ua

 

 

 

 

Зав. гуртожитку №2

Соколова

вул. Бакуліна, 12

7020789

 

Тетяна Іванівна

 

tetiana.sokolova@nure.ua

 

 

 

 

Зав. гуртожитку №3

Маракіна

вул. Бакуліна, 16

7021531, 7021464

 

Зоя Іванівна

 

zoia.marakina@nure.ua

 

 

 

 

Зав. гуртожитку №4

Прокопенко

вул. Цілино-

3367765

 

Валентина Олександрівна

градська, 36

valentyna.prokopenko@nure.ua

 

 

 

 

Зав. гуртожитку №5

Харченко

вул. Цілино-

3367724

 

Світлана Антоновна

градська, 58

mariia.popova@nure.ua

 

 

 

 

Зав. гуртожитку №6

Кайдалова

вул. Клочків-

3400265

 

Валентина  Олександрівна

ська, 218

valentyna.kaidalova@nure.ua

 

 

 

 

Зав. гуртожитку №7

Скирда

пр. Л. Свободи,

3378708

 

Алла Вікторівна

51-а

alla.skyrda@nure.ua

 

 

 

 

Зав. гуртожитку №8

Пономаренко

пр. Л. Свободи,

3378709

 

Галина Володимирівна

51-б

halyna.ponomarenko@nure.ua

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Науково-дослідна частина (НДЧ)

Начальник

Божинський

5 «Г» гурт.

7021809, 7020557

 

Іван Андрійович

№1

ivan.bozhynskyi@nure.ua

 

 

 

 

 

 

 

 

Заст. начальника

Дохов

3 «Г»

7021735

 

Олександр Іванович

 

oleksandr.dokhov@nure.ua

 

 

 

 

Учений секретар

Чурюмов

115″І»б

7021057

 

Геннадій Іванович

 

hennadii.churiumov@nure.ua

 

 

 

 

 

 

 

 

Заст. головного бухгалтера

Фастова

506 «Г»- гурт.

7021077

 

Ніна Яківна

№1

nina.fastova@nure.ua

 

 

 

 

 

 

 

 

Бухгалтерія

 

501 «Г»- гурт.

7021358

 

 

№1

 

 

 

 

 

Начальник

Рудіч

515 «Г»- гурт.

7021939

відділу кадрів НДЧ

Микола Павлович

№1

mykola.rudych@nure.ua

 

 

 

 

 

 

 

 

Заст. начальника

Хоменко

519 «Г»

7021432 тел/факс

науково-інформаційно-

Наталя Юріївна

513 «Г»

natalia.khomenko@nure.ua

аналітичного відділу,

 

 

7021434

планування (НІАВП)

 

 

 

 

 

 

 

Заст. начальника

Раєвська

507 «Г»

7021000

науково-інформаційно-

Наталія Михайлівна

гурт. №1

 

аналітичного відділу

 

 

 

Інноваційно-маркетинговий відділ (ІМВ)

Начальник

Денисенко

437а «Д»

7021115

 

Євген Володимирович

 

yevhenii.denysenko@nure.ua

 

 

 

 

Заст. начальника

Наконечний

437а «Д»

 7021397

 

Михайло Васильович

 

mykhailo.nakonechnyi@nure.ua

 

 

 

 

Відділ інновацій, трансферу технологій та інтелектуальної власності (ВІТІВ)

Начальник

Прохоров

42″А»/9

7021301, 7021133

 

Валерій Павлович

 

valerii.prokhorov@nure.ua

 

 

 

 

Науково-дослідні підрозділи  НДЧ

Науково-дослідний центр

Дохов

220.2 «Д»

7021735

інтегрованих інформаційних

Олександр Іванович

 

oleksandr.dokhov@nure.ua

радіоелектронних систем

 

 

 

і технологій (НДЦ ІІ РСТ)

 

 

 

 

 

 

 

Проблемна науково-дослідна

Леховицький

220.1 «Д»

7021138

лабораторія (ПНДЛ)

Давід Ісаакович

 

david.lekhovytskyi@nure.ua

радіолокаційних систем

 

 

 

спостереження

 

 

 

 

 

 

 

Проблемна науково-дослідна

Калюжний

220.3 «Д»

7021068

лабораторія радіомоніторингу

Микола Михайлович

220.6 «Д»

mykola.kaliuzhnyi@nure.ua

та обробки радіотехнічної

 

 

 

інформації

 

 

 

 

 

 

 

Проблемна науково-дослідна

Жаліло

108 «Д»

7021532

лабораторія супутникових

Олексій Олександрович

 

alexey.zhalilo@nure.ua

технологій навігації та

 

 

 

високоточного позиціонування

 

 

 

інфокомунікації

 

 

 

 

 

 

 

Проблемна науково- дослідна

Толстих

 

7021471

лабораторія електронних та

Олександр Іванович

 

oleksandr.tolstykh@nure.ua

нетрадиційних

 

 

 

енерготехнологій

 

 

 

 

 

 

 

Науково-дослідний  центр

Костиря

611 «І»

7002284

основи радіотехніки

Олександр Олексійович

 

oleksandr.kostyria@nure.ua

(НДЦ ОРТ)

 

 

 

 

 

 

 

Науково-навчальний центр

Сотніков

221

7021354

проблемно-орієнтованих

Олег Михайлович

 

oleh.sotnykov@nure.ua

обчислювальних засобів

 

 

 

(ННЦ ПООЗ)

 

 

 

 

 

 

 

Навчально-наукова лабораторія

Ткачов

224 «К»

0999031656

технологій безпровідних

Віталій Миколайович

 

7021354

і кампусних інфокомунікаційних

 

 

vitalii.tkachov@nure.ua

мереж

 

 

 

 

 

 

 

Багатоцільовий геофізичний

 

с. Вільхуватка

024954283

комплекс ХНУРЕ для

 

Балаклійського

 

досліджень атмосфери

 

району Харківської 

 

та припливу метеорної

 

області, Морозівська

 

речовини

 

сільрада

 

 

 

 

 

Навчально-науково

Білоус

114 «І», 455а «А»

7021821, 7021473

виробничий центр

Наталія Валентинівна

 

nataliya.bilous@nure.ua

аутсорсингу (НВЦА)

 

 

 

 

 

 

 

Центр інформатизації

Пісклакова

265 «Є»

7020429

органів управління

Валентина Петрівна

 

valentyna.pisklakova@nure.ua

 

 

 

 

Центр регіонального

Ткачова

 

7021415

розвитку інформаційних

Тетяна Сергіївна

 

tkachova.tetiana@gmail.com

технологій (ЦРРІТ)

 

 

 

 

 

 

 

Лабораторії НДЧ

Проблемна науково- дослідна

Бодянський

511, 517 «Г»-

7021890

лабораторія «Автоматизовані

Євген Володимирович

гурт. №1

yevgeniy.bodyanskiy@nure.ua

системи управління»

 

 

 

(ПНДЛ АСУ)

 

 

 

 

 

 

 

Науково-дослідна

Коломієць

 

7002284

лабораторія

Світлана Володимирівна

 

svitlana.kolomiyets@nure.ua

ім. Б.Л. Кащеєва

 

 

 

 

 

 

 

Науково-дослідна

Бих

132 «В»

7020369

навчальна лабораторія

Анатолій Іванович

 

anatoliy.bukh@nure.ua

«Аналітична

 

 

 

оптосхемотроніка»

 

 

 

 

 

 

 

ПНДЛ «Медичні та

Аврунін

120 «Д»

7020740

екологічні мікропроцесорні

Олег Григорович

 

oleh.avrunin@nure.ua

системи»

 

 

 

 

 

 

 

Науково-дослідна

Висоцька

501, 505

 

навчальна лабораторія

Олена Володимирівна

профілакторій

olena.vysotska@nure.ua

«Біомедичні інформаційні

 

 

 

системи та технології»

 

 

 

 

 

 

 

Науково-дослідна

Чурюмов

115″І» а

7021057

лабораторія

Геннадій Іванович

 

hennadii.churiumov@nure.ua

«Електроніка Оріон»

 

 

0933007309

 

 

 

 

Редакція журналу

Чурюмов

115 «І» в

7021057

«Прикладна

Геннадій Іванович

 

hennadii.churiumov@nure.ua

радіоелектроніка»

 

 

 

 

 

 

 

Науково-дослідна

Курський

243 «В»

7021384

лабораторія «Фотоніка»

Юрій Сергійович

 

yurii.kurskyi@nure.ua

 

 

 

 

Лабораторія

Міщеряков

41 гурт. №1

7021673

кафедри системотехніки

Юрій Валентинович

 

iurii.mishcheriakov@nure.ua

 

 

 

 

 

 

 

 

Проблемна науково-

Кузьомін

11,42а  гурт. №1

7021515

дослідна лабораторія

Олександр Якович

   

oleksandr.kuzomin@nure.ua

трансферу інформаційних

 

 

 

технологій та систем

 

 

 

скорочення ризиків лих

 

 

 

 

 

 

 

Лабораторія

Свірь

347 «Г»

7020969

математичного моделювання

Ірина Борисівна

 

iryna.svir@nure.ua

 

 

 

 

Навчально-наукова

Костін

306, 308 «К»

7021411

лабораторія «Моделювання

Юрій Дмитрович

 

yurii.kostin@nure.ua

економічних процесів

 

 

 

в інфраструктурних

 

 

 

галузях» (МЕПІГ)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Відділ стандартизації метрології та сертифікації (ВСМС)

Начальник

Зіньковський

122 «В»

7021015

 

Віктор Миколайович

 

viktor.zinkivskyi@nure.ua

 

 

 

 

 

 

 

 

Науковий парк  «Радіоелектроніка та інформатика»

Генеральний директор

Прохоров

42 «А» /2,7

7021366

 

Валерій Павлович

 

valery.prokhorov@nure.ua

 

 

 

 

Структурний підрозділ «Дослідний завод»

Директор

Неофітний

2 «З»

7021207

 

Михайло Васильович

 

 

 

 

 

 

Заст. директора

Світличний

1 эт. «З»

7021327

 

Фелікс Іванович

 

 

 

 

 

 

Приймальня

 

 

7021207

 

 

 

 

Головний інженер

Бабаєв

2 «З»

7021325

 

Анатолій Іванович

 

 

 

 

 

 

Бухгалтерія

Борзенкова

4 «З»

7021202

 

Галина Пимінівна

 

7021325

 

 

 

 

Відділ програмування

Балашова

6 «З»

7021330

 

Евеліна Миколаївна

 

 

Технічний відділ

Бордун

6 «З»

7021325

 

Володимир Петрович

 

 

 

 

 

 

Оренда

Шостенко

130 «В»

7021459

 

Олена Юріївна

 

olena.shostenko@nure.ua

Орендатори

Комтех Горбенко О.І.

 

вул. Бакуліна,12

7021620

АТ ІІТ

 

вул. Бакуліна,12

7020452, 7021625

АТ «СМІТ»

 

пр. Науки,14

7020816, 7021415

Сателіт-25

 

вул. Бакуліна,10

7020270

НДІ «Лазерних технологій»

 

пр. Науки,14

7021330

Арсенал

 

вул. Бакуліна,10

7021435

Клімова Н.П.

 

вул. Цілиноградська,38

3381924

 

 

 

 

Чергові служби

Чергові електрики

 

135 «В»

7021566

 

 

 

 

Чергові слюсарі- сантехніки

 

теплопункт

7021381

 

 

 

 

Служба зв’язку

 

211″І»

7020691

 

 

 

 

Черговий АТС-702

 

 

7020699

 

 

 

 

Диспетчер

 

 

3433511

Шевченківського району

 

 

3434577

електромереж

 

 

 

 

 

 

 

Аварійна служба

 

 

104

газових мереж

 

 

 

 

 

 

 

Диспетчерська аварійна

 

 

7120840

служба водопостачання

 

 

 

 

 

 

 

Аварійна служба

 

 

7399505

водопостачання

 

 

 

 

 

 

 

Під час пожежі

 

 

101

 

 

 

 

Швидка медична допомога

 

 

103

 

 

 

 

Номери телефонів внутрішніх АТС ХНУРЕ

Посада

ПІБ

внутрішній зв’язок

селекторний зв’язок

Ректор

Рубін Едуард Юхимович

202

 

 

 

 

 

Секретар ректора

Гужва Тетяна Євгенівна

201

 

 

 

 

 

Перший проректор

Ключник Ігор Іванович

204

282

 

 

 

 

Приймальня начальника НДЧ

Лукінова Світлана Михайлівна

210

 

 

 

 

 

Проректор з АГЧ

Краснокутський Євгеній Олексійович

245

 

 

 

 

 

Навчальний відділ

Сакало Сергій Миколайович

217

 

 

 

 

 

Проректор

Ігнатьєв Станіслав Євгенович

211

 

з науково-методичної роботи

 

 

 

 

 

 

 

НДЧ

Божинський Іван Андрійович

212

 

 

 

 

 

Учений секретар

Магдаліна Ігор Валерійович

238

 

 

 

 

 

Головний бухгалтер

Ткаченко Олексій Анатолійович

221

 

 

 

 

 

Заст. головного

Пелешенко Тетяна Олексіївна

240

 

бухгалтера з планово-

 

 

 

фінансової роботи

 

 

 

Головний інженер

Ведмідь Григорій Віталійович

222

 

 

 

 

 

Декан ф-ту КІУ

Хаханов Володимир Іванович

228

 

 

 

 

 

Декан ф-ту КН

Єрохін Андрій Леонідович

226

 

 

 

 

 

Декан ф-ту РТ

Сакало Сергій Миколайович

227

297

 

 

 

 

Директор ННЦЗФН

Фролов Андрій Віталійович

224

 

 

 

 

 

Декан ф-ту ПММ

Дорошенко Володимир Олексійович

229

 

 

 

 

 

Завідувач аспірантури

Манаков Володимир Павлович

226

 

 

 

 

 

Голова профспілкового

 

243

 

комітету

 

 

 

 

 

 

 

Профком

Селевко Сергій Миколайович

235

 

 

 

 

 

Транспортна дільниця

Ратій Едуард Володимирович

242

 

 

 

 

 

Приймальна комісія

 

 

 

к. 142

 

 

295

к.145

 

 

288

к.146

 

 

283

 

 

 

 

АСУ ВНЗ

Зубкова Тетяна Олександрівна

 

274

 

 

 

 

Пост сигналізації

 

246

 

 

 

 

 

ЕТВ

Сухова Ніна Олександрівна

212

 

Гол. енергетик

Онацький Василь Вікторович

216

 

 

 

 

 

Гол. механік

Піскунов Олександр Анатолійович

217

 

cохранить эту страницу в PDF