Студенти та викладачі ХНУРЕ отримали нові можливості для академічних обмінів і стажувань

У 2018 році Харківський національний університет радіоелектроніки розширив географію міжнародного співробітництва. ХНУРЕ отримав нових партнерів у Франції, Німеччині, Естонії, Ізраїлі, Мексиці та Польщі. Також наші французькі партнери – Університет Лімож та Школа Інженерії ENCIL-ENSCI – запропонували розширити спектр напрямів співробітництва, що означає нові можливості для студентів, а також адміністративного та академічного персоналу.

Відтепер, відповідно до підписаного ректором Валерієм Семенцем договору, для студентів ХНУРЕ будуть доступні такі можливості, як академічні обміни за програмою «Міжнародний семестр» – навчання протягом семестру англійською мовою в Університеті Ліможа за напрямами «Телекомунікації та радіотехніка», «Біомедична інженерія», «Комп’ютерна інженерія»; «Класичний академічний семестр» – навчання протягом семестру французькою мовою за напрямами «Електроніка та телекомунікації» та «Мехатроніка», а також стажування в університеті-партнері за темами, що будуть затверджуватися персонально.

Важливим є також досягнення домовленості про те, що студенти, які братимуть участь у таких обмінах та стажуваннях, згідно з домовленостями з Університетом Лімож, повністю звільнені від плати за навчання, вступних та/або реєстраційних внесків.

Фахівці відділу міжнародних зв’язків ХНУРЕ наразі опрацьовують детальні умови запуску у найближчий час програм подвійних магістерських дипломів за фахом «Фотоніка», «Радіоінженерія» та «Прикладна математика».

Щодо науково-викладацького та адміністративного складу обох університетів, то вони отримають додаткові можливості для участі у програмах обміну, зокрема викладання дисциплін англійською або мовою приймаючої сторони.

Оновлений договір підписаний ректором ХНУРЕ Валерієм Семенцем 31 грудня та діятиме протягом 5 років.

Студенти та викладачі ХНУРЕ отримали нові можливості для академічних обмінів і стажувань