Студенти ХНУРЕ продовжують брати призові місця на спортивних змаганнях

З 20 по 22 квітня в м. Первомайський выдбувся Відкритий Чемпіонат Харківської області з класичного пауерліфтингу. У змаганнях брали участь найсильніші спортсмени області, члени збірної команди країни, майстри спорту України та майстри спорту міжнародного класу з пауерліфтингу.
Збірну команду ХНУРЕ гідно представили кращі спортсмени університету.
Всього 6 медалей різного ґатунку хлопці привезли зі змагань.
Так, у ваговій категорії до 66 кг. Кирило Солодченко (ІНФ-14-2) з результатом 440 кг. зайняв II місце. У ваговій категорії до 74 кг. в боротьбу за медалі включилися два наших студента Владислав Іванов (ЕЕПС-16-1) і Олексій Владислав (КСТЗІ-16-1). Обидва спортсмени зійшли на п’єдестал пошани. Олексій зайняв почесне II місце з сумою триборства 450 кг., А Владислав став чемпіоном у цій ваговій категорії з цієї вагової категорії з сумою 475 кг.
Складною і наполегливої ​​виявилася боротьба за призові місця у ваговій категорії до 83 кг. КМС, чемпіон України В’ячеслав Максимов (СІ-15-1) став бронзовим призером в цій ваговій категорії.
Не відставали від легких і середніх вагових категорій представники напівважкій (до 93 кг.) Вадим Синельник (АКІТ-15-2) і важкої (до 120 кг.) Юрій Бондаренко (АКТАКОМ-16-2) вагових категорій.
Сума кращих результатів в присіданні, жим і тязі дала можливість Вадиму Синельников стати срібним призером відкритого чемпіонату Харківської області з класичного пауерліфтингу, а Юрію Бондаренко чемпіоном цих змагань, які є відбірковими перед чемпіонатом України з класичного пауерліфтингу.