Володимир Федорович Дзюбенко

Володимир Федорович Дзюбенко
Асистент кафедри електронних обчислювальних машин

Освіта та кар’єра

Аспірантура без відриву від виробництва при Харківському інституті радіоелектроніки, спеціальність – “Управління в технічних системах”, 1987 р .; тема дисертації – “Методи вибору критеріїв ефективності і оптимізації складних систем”.

Інженер-електрик, Харківський інститут радіоелектроніки, кафедра Теоретичною кібернетики, спеціальність – “Автоматика і телемеханіка”, 1970 р .; тема дипломної роботи – спецтема по тематиці військово-космічного комплексу.


Освітня діяльність

Асистент:

– 1974 г., Харківський інститут радіоелектроніки, кафедра Технічної кібернетики;

– з 1991 року по теперішній час, Харківський інститут радіоелектроніки, кафедра ЕОМ (ХНУРЕ).

Викладач:

– 1975-1976 рр., Курси “ЄС ЕОМ” при Харківському інституті радіоелектроніки;

– 1977-1979 рр., Харківська міська школа молодих фахівців з АСУ.


Наукова діяльність

Інженер: 1970-1973 рр. Міністерство загального машинобудування СРСР, Конструкторське бюро електроприладобудування.

Старший інженер, старший науковий співробітник: 1973-1991 рр. Харківський інститут радіоелектроніки.

Відповідальний виконавець при проведенні досліджень з 1973 р в області оцінки ефективності функціонування складних систем в 12-ти проектах: 73-66 “Розробка методів оцінки локальних АСУ цехом”; 74-53 “Розробка методів оцінки локальних АСУ підрозділами підприємства”; У.9.10.I, II “Інформаційне забезпечення процесів взаємодії користувача з ЕОМ стосовно до навчального процесу (для спеціальностей 0646, 0647)”; 01.08.02.14 “Розробка та впровадження програмних засобів автоматизованих навчальних систем проектування на основі ЄС ЕОМ, АРМ і ін. Обчислювальних засобів”; 86-25 “Розробка та дослідження методів оцінки еффектівномті систем багатоцільового призначення”; 86-15-2 “Розробка методів математичного моделювання і оцінка ефективності АСУ газотранспортними підприємствами на етапі проектування і функціонування”; 01.08.02 “Застосування математичних методів при вирішенні завдань системного проектування”; ЛС-93-2 “Технічні умови на поставку і монтаж апаратури для ущільнення кабельної лінії зв’язку”; ЛС-93-3 “Розробка робочого проекту ущільнення існуючого кабелю Т3б * 4 * 1,2 апаратурою ущільнення ІКМ-30 від РУС-а м.Олександрія до заводу гірського воску в п. Димитрове”; СВ-92 / 93-4 “Розробка комунікаційної підсистеми АСУ” Підприємство-Район “”.

Результати: методики оцінки ефективності складних систем і систем багатоцільового призначення; методи вибору критеріїв оцінки ефективності складних систем і систем багатоцільового призначення; реально функціонують комунікаційні підсистеми АСУ.

Особисті результати: створено певний класифікаційний апарат, що дозволяє заздалегідь розкривати властивості і реальності існування тієї чи іншої складної системи і системи багатоцільового призначення і управління ними; програмні продукти на мовах програмування АЛГОЛ, ФОРТРАН, КОБОЛ, асемблер, ПАСКАЛЬ, СІ; розроблені принципові електричні схеми та проведена збірка експериментальних зразків пристроїв контролю і схемотехнической захисту інформації в рамках НДР щодо захисту інформації в системі “ВНЗ”.


Громадська діяльність

Заступник декана факультетів Системи управління, Комп’ютерної інженерії та управління (при 4-х різних деканах) в різні роки.

Був головою садового товариства “Радист” і заступником Дзержинської районної ради товариства “Автомотолюбітель” міста Харків


Нагороди та премії

Державна премія за перше місце, зайняте творчим колективом КБЕ по Міністерству Спільного машинобудування.

Республіканська премія за перше особисте місце в Республіканському конкурсі по ОАСУ-Зв’язок за розробку методів оцінки ОАСУ-Зв’язок і програм алгоритмів для ЕОМ.


Публікації та патенти

Більше 60 публікацій