Вікторія Віталіївна Ганшина

Вікторія Віталіївна Ганшина
Старший викладач кафедри фізвиховання та спорту

Освіта та кар’єра

1983 р. –Закінчила Харківський державний педагогічний інститут імені Г.С. Сковороди за спеціальністю Фізична Виховання.

1983 г. – Учитель групи продовженого дня ЗОШ №125

1984 р. – Учитель фізичної культури СШ № 150

1986 р. –Інструктор ЛФК в стаціонарі Харківської міської дитячої клінічної лікарні №7

1988 р. –Інструктор-методист на стадіоні «Піонер» Хаьквоского обласного відділу освіти.

1998 – Вчитель фізичної культури в Харківському гуманітарному університеті «Народна Українська Академія» на кафедрі фізичного виховання та спорту.

2010 р. –Викладачі кафедри фізичного виховання та спорту в Хаьковском національному університеті радіо електроніки.

2013 р. – Старший викладач в ХНУРЕ.


Освітня діяльність

Викладала курс «лікувальної фізкультури і лікарського контролю» Для студентів Харківського державного медичного інституту 5 курсу педіатрії. Викладає фізичне виховання за програмою «лікувальна фізкультура для студентів спеціальних медичних груп для 1-5х курсів ХНУРЕ.


Наукова діяльність

1998-2018 р. – Учитель фізичної культури – старший викладач кафедри фізичного виховання та спорту.Складання методичних рекомендацій про фізичну культуру для молодшої та середньої школи.Розробка мтодіческіх рекомендацій для студентів вищих навчальних закладів ХГУ «НУА» та ХНУРЕ.Складання навчальної програми для учнів 9-11х класів з фізичної культури (ХГУ «НУА») Складання кредитно-модульної системи оцінювання успішності студентів з фізичного виховання (ХГУ «НУА») Участь в науково практичних-конференціях вчителів «Іннаваціонние технології в освіті».

2000-2004 р. –Навчання у аспірантурі (здобувач) Дисертація на тему: «Особливості психології випускника приватного ВНЗ» за спеціальністю психологія. Підготовка студентів до участі в міжнародній науковій конференції в секції фізичне вихованість (ХГУ «НУА»).


Публікації та патенти

Автор 45 публікацій.