Валерій Олександрович Іщенко

Валерій Олександрович Іщенко
Народний депутат Верховної Ради України

Освіта та кар’єра

Після закінчення в 1989 році СШ № 30 вступив до Київського технікуму електронних приладів за спеціальністю «Експлуатація обладнання для виробництва приладів електронної техніки». У 1993 р. завершив професійно-технічну освіту та здобув кваліфікацію техніка-електромеханіка.

Трудову діяльність розпочав на підприємстві «Изумруд», працював техніком-електромеханіком, а потім економістом матеріально-технічного забезпечення виробничо-комерційної фірми «Ферст».

У листопаді 1995 року відкрив власне підприємство «АТВ» і понад п’ять років обіймав посаду директора.

У 1996 році вступив на заочне відділення Харківського технічного університету радіоелектроніки за спеціальністю «Інформаційні системи в менеджменті». У 2001 р. отримав базову вищу освіту і диплом бакалавра. У липні 2002 р. захистив дипломний проект на тему: «Інформаційне забезпечення системи обліку результатів діяльності підприємства» і отримав освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста та кваліфікацію інженера-економіста.

Працював фінансовим директором приватного підприємства «Південний» – торгового центру в Дарницькому районі Києва (2001- 2009, 2010-2012).

У 2005 році закінчив Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за спеціальністю державне управління. Повернувшись до столиці, закінчив Київський національний університет будівництва та архітектури за двома спеціальностями: «Автоматизоване управління технологічними процесами», «Міське будівництво та господарство» та отримав два дипломи інженера-будівельника (2011) та інженера з автоматизації (2013).

Депутатську діяльність почав в 2008 році, після обрання депутатом Київської міської ради. Обіймав посаду заступника голови постійної комісії Київради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури. За результатами конкурсного відбору в жовтні 2009 року призначений директором держпідприємства «Науково-дослідний і проектний інститут транспортного будівництва Київдіпротранс».

На парламентських виборах 2012 року обраний народним депутатом Верховної Ради України 7 скликання від партії УДАР, був членом Комітету з питань промислової та інвестиційної політики, заступником голови Комітету з питань будівництва, містобудування, ЖКГ та регіональної політики. На позачергових парламентських виборах в листопаді 2014 року обраний народним депутатом Верховної Ради України 8 скликання від партії Блок Петра Порошенка і став членом Комітету з питань податкової та митної політики.

Валерій Олександрович – автор багатьох законопроектів, що стосуються Конституції України, Кримінально-процесуального кодексу, податкового і бюджетного кодексів та інших важливих документів. Багато з його пропозицій були розглянуті парламентаріями і затверджені.