Петро Миколайович Маслов

Петро Миколайович Маслов
Засновник та президент ТОВ «Північгазмонтаж»

ТОВ «Північгазмонтаж» займається побудовою автодоріг, комунікацій, зведенням і ремонтом об’єктів ВАТ «Газпром». ТОВ «Північгазмонтаж» за відносно короткий період своєї діяльності пройшло великий шлях: від виконання будівельно-монтажних робіт на об’єктах соціально-культурно-побутового призначення до будівництва автодоріг і капітального ремонту магістральних газопроводів.

Зараз його головними замовниками є підприємства системи ВАТ «Газпром»: ТОВ «Тюменьтрансгаз» і ТОВ «Надимгазпром». Очолювана Петром Миколайовичем організація зарекомендувала себе найкращим чином і довела свою здатність виконувати серйозні завдання. Сьогодні вона є однією з провідних компаній, яка будує і ремонтує об’єкти ВАТ «Газпром» в Ямало-Ненецькому і Ханти-Мансійському автономних округах (зокрема, вона будує автомобільні дороги і комунікації на півострові Ямал в районі Харасавейського і Бованенського газових родовищ).

Кілька років тому в систему менеджменту якості ТОВ «Північгазмонтаж» введений міжнародний стандарт в області зведення і ремонту автодоріг, мостів і промислового будівництва ISO 9001: 2000, на вимоги якого фахівці компанії орієнтуються і зараз. Як президент потужної будівельної компанії Петро Миколайович підтримує зв’язки з рідним вузом і надає йому необхідну допомогу. Так в ТОВ «Північгазмонтаж» працює багато випускників ХНУРЕ – фахівців вузької спеціалізації.

У 2005 р Петро Миколайович Маслов був удостоєний звання «Заслужений будівельник Російської Федерації».