Ольга Ігорівна Чуб

Ольга Ігорівна Чуб
Старший викладач кафедри економічної кібернетики та управління економічною безпекою, кандидат економічних наук

Освіта та кар’єра

2010 – закінчила Харківський державний технічний університет будівництва та архітектури за спеціальністю «Економічна кібернетика».

2013 – асистент кафедри Економічної кібернетики та управління економічною безпекою (ХНУРЕ)

2014 – кандидат економічних наук, дисертацію захищено у Східноєвропейському університеті економіки та менеджменту. Тема дисертації – «Моделі та методи в управлінні ресурсним потенціалом комунального підприємства в сфері водопостачання», 08.00.11 – математичні методи, моделі та інформаційні технології в економі.

2015 – старший викладач кафедри Економічної кібернетики та управління економічною безпекою (ХНУРЕ)


Освітня діяльність

Викладає навчальні курси: «Економічна кібернетика», «Моделювання економічної динаміки»


Наукова діяльність

У 2011-2013 рр. брала участь в наукових дослідженнях кафедри Економічної кібернетики та управління економічною безпекою ХНУРЕ за темою «Розробка еволюційних систем реального часу для прийняття рішень в умовах невизначеності» (номер державної реєстрації № 0110U000458)


Міжнародна діяльність / Участь у міжнародних проектах

У червні-липні 2016 р. брала участь в Міжнародній літній школі «EUSERS SUMMER SCHOOL

«Performance and Governance of Services of General Interest. Critical perspectives on Energy, Telecommunications, Transport, and Water Reforms in the EU», яка проходила у м. Мілан, Італія.

У червні 2017 р. брала участь у Європейському економічному воркшопі «XVI Milan European Economy Workshop «Innovation and services of general interest: from the lab to enterprises and citizens», який проходив у м. Мілан, Італія.

У липні 2017 р. брала участь в Міжнародній школі «Empowering children organizations in development of social competences of young people», яка проходила в м. Рейк’явік, Іслaндія


Публікації

Має більше 25 наукових публікацій, у тому числі, 1 монографія та 1 навчальний посібник