Наталія Юріївна Етенко

Наталія Юріївна Етенко
Учений секретар бібліотеки

Освіта та кар’єра

Закінчила Харківський державний інститут культури за спеціальністю «Бібліотекознавство та бібліографія». Має свідоцтва про підвищення кваліфікації ХОНМЦПК працівників освітніх закладів та Харківської державної академії культури за спеціальністю «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»; іменний сертифікат серії вебінарів по ресурсам Thomson Reuters для наукових досліджень.

Працює у бібліотеці вишу з 1986 року. Займала посади завідувачки сектором, головного методиста, завідувачки науково-методичним відділом. Посаду ученого секретаря бібліотеки займає з 2008 року.


Освітня діяльність

Проводить заняття «Основи інформаційної культури» для студентів-першокурсників, укладає навчально-методичні матеріали до них. Є куратором практики студентів факультету соціальних комунікацій ХДАК.


Наукова діяльність

Бере участь у науково-практичних заходах ХНУРЕ та бібліотек інших закладів вищої освіти. Має понад 30 публікацій (доповіді та статті) з питань формування та використання бібліотечних ресурсів, історії науки і техніки, використання інформаційних сервісів у бібліотечній справі.

Є укладачем та редактором електронних видань з історії ХНУРЕ.


Міжнародна діяльність / участь у міжнародних проектах

Здійснює тестування відкритої електронної платформи порталу Довіра (по проекту міжнародного консорціуму Tempus) на прикладі розгорнутого окремого екземпляру онтологічного порталу для Бібліотеки.


Громадська діяльність

Є авторкою статей для університетської преси, бібліотечних енциклопедій, українського розділу Вікіпедії. Входить до профспілкового активу бібліотеки.


Нагороди та премії

Почесна грамота та Знак ХНУРЕ “За заслуги” (2007);

Почесна грамота та Знак “Відмінник освіти” (2011) МОН України.


Публікації та патенти

Більше ніж 30