Ірина Петрівна Аврамова

Ірина Петрівна Аврамова
Завідувачка науково-бібліографічним відділом

Освіта та кар’єра

Закінчила Харківський державний інститут культури за спеціальністю «Бібліотекознавство та бібліографія».

Має свідоцтво про підвищення кваліфікації Харківської державної академії культури за спеціальністю «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа».

Працювала завідувачкою бібліотеки у м. Феодосія, провідним бібліографом у бібліотеці ХАДІ. У бібліотеці нашого вишу працює з 1993 року. Теперішню посаду займає з 2007 року.

У сфері функціональних обов’язків – питання довідково-бібліографічного обслуговування користувачів; проведення інформаційних заходів, створення бібліографічної продукції; обслуговування абонентів у системі вибіркового поширення інформації.


Освітня діяльність

Проводить заняття «Основи інформаційної культури» для студентів-першокурсників та заняття для аспірантів за темами: списки літератури для наукових робіт та пристатейні списки, автоматичні бібліографічні менеджери.


Наукова діяльність

Бере участь у науково-практичних заходах ХНУРЕ та бібліотек інших закладів вищої освіти. Має понад 15 публікацій (доповіді та статті) з питань бібліографічної роботи.


Громадська діяльність

Має диплом переможниці у конкурсі Харківського методоб’єднання бібліотек закладів вищої освіти «Бібліотекар року – 2017» за вагомий внесок у розвиток бібліографічної справи.


Нагороди та премії

Почесна грамота та Знак “Відмінник освіти” (2009) МОН України; Подяки ректора університету та Почесна грамота ХНУРЕ.


Публікації та патенти

Більше ніж 15