Андрій Анатолійович Астраханцев

Андрій Анатолійович Астраханцев
Доцент кафедри інформаційно-мережної інженерії, доцент кафедри інформаційно-комунікаційної інженерії, кандидат технічних наук, доцент

Освіта та кар’єра

2002 р. – закінчив Харківський національний університет радіоелектроніки (ХНУРЕ) за спеціальністю «Захист інформації в телекомунікаційних системах».

2007 р. – кандидат технічних наук (05.12.13 – засоби телекомунікацій та радіотехнічні пристрої), дисертацію захищав у ХНУРЕ.

2002 р. – асистент кафедри мереж зв’язку.

2007 р. – доцент кафедри мереж зв’язку


Освітня діяльність

Викладає навчальні курси: “Напрямні системи електричного та оптичного зв’язку ”, “IP-телефонія та IP-телебачення”, “Маршрутизація в мережах зв’язку”, “Математичні основи криптології”, “Основи стеганографічного захисту інформації”, “Захист інформації в банківських системах”


Наукова діяльність

Підготував більш 10 призерів та переможців Всеукраїнських Конкурсів студентських наукових робіт, Протягом 2006-2013 готував команду факультету до Всеукраїнських фахових олімпіад. Приймав участь у спільному дослідницькому проекті з «Самсунг Електронікс Україна Компані» (2013). Захистив 1 аспіранта.


Громадська діяльність

2006-2013рр: заступник декана з науково-методичної роботи


Нагороди та премії

Почесна грамота від Міністерства освіти і науки України як наставника команди, яка посіла 3-е місце в номінації «Краща інноваційна ідея» в 1-му конкурсі інноваційних проектів IT-фахівців в Україні «IT-Eureka: Ukraine!». Сертифікат, підписаний 1-м заступником міністра освіти і науки України, 20.03.2015, Одеса, Україна.


Публікації та патенти

Має понад 90 публікацій, у тому числі 2 патенти та 3 навчальних посібника.