Представники ХНУРЕ взяли участь у Темпус-проекті ENGENSEC «Підготовка наступного покоління експертів з кібербезпеки»

З 12 по 19 листопада 2017 року в Блекінгеському технологічному інституті, м. Карслкруна, Швеція, відбулася фінальна зустріч учасників Темпус-проекту ENGENSEC «Підготовка наступного покоління експертів з кібербезпеки: нова визнана ЄС магістерська програма», яка фінансується Європейським Союзом. У даному заході взяли участь викладачі факультетів «Інфокомунікація» та «Комп’ютерна інженерія та управління» Харківського національного університету радіоелектроніки.

В рамках даного проекту було розроблено сім навчальних курсів, а саме «Інформаційна безпека телекомунікаційних та хмарних технологій», «Цифрова криміналістика», «Розробка програмного забезпечення в галузі інформаційної безпеки», «Методи виявлення та аналізу шкідливого програмного забезпечення», «Інформаційна безпека Інтернет», «Системи аналізу вразливостей та етичний хакінг», «Безпека бездротових  мереж».

Учасник проекту – факультет інфокомунікацій ХНУРЕ отримав обладнання для створення кіберполігону з метою навчання студентів та проведення наукових досліджень щодо забезпечення інформаційної безпеки хмарних технологій. Протягом реалізації цієї програми було проведено тренінги для викладачів у Німеччині, Польщі, Україні, Швеції, а також дві літні школи з кібербезпеки для студентів.

Реалізація даного проекту дозволила Харківському національному університету радіоелектроніки підписати програму подвійних дипломів для студентів, що навчаються за магістерською програмою за спеціальністю «Кібербезпека» з Блекінгеським технологічним інститутом.

Представники ХНУРЕ взяли участь у Темпус-проекті ENGENSEC «Підготовка наступного покоління експертів з кібербезпеки»