Науковці ХНУРЕ презентували свої роботи в Німеччині

23-25 травня в Аахені (Німеччина) відбулась 11 – Міжнародна наукова конференція з біоелектромагнетизму та біомедичної інженерії – 11th International Conference on Bioelectromagnetism (ICBEM -2018).


Харківський національний університет радіоелектроніки представила наукова група професора Олега Авруніна у складі старшого викладача Максима Тимковича та аспірантів Яни Носової, Ігора Бондаренка та Марини Приходько, які в співавторстві з колегами з Ганноверського університету ім. Лейбніца представили роботи щодо обробки кріомікроскопічних зображень та нейронавігаційних систем з магнітним керуванням. Очну участь у конференціх взяв старший викладач кафедри біомедичної інженерії Максим Тимкович.
На засіданнях конференції було представлено передові розробки науковців у області дослідження обробки мозком візуальної інформації, імпедансної томографії, малоінвазивної хірургії та медичних імплантів. Учасники заходу також відвідали лабораторії Рейнсько-Вестфальского технічного університета Аахена та презентували розробки в галузі біомедичної інженерії.
Участь у конференції дозволила ознайомитися з новітніми передовими розробками в галузі біомедичної інженерії та сприяти розширенню міжнародних наукових контактів.

Науковці ХНУРЕ презентували свої роботи в Німеччині