Підсумки проведення конференції

З 28 по 30 листопада на базі Харківського національного університету радіоелектроніки пройшла I Міжнародна науково-практична конференція  «Інформаційні системи та технології в медицині» ISM-2018, яка зібрала у стінах ХНУРЕ провідних науковців Харкова, України та світу.

Протягом трьох днів гості заходу обговорювали тенденції використання у медицині новітніх розробок та інноваційних систем для діагностики, а також профілактики та лікування захворювань із впровадженням сучасних технологій.

«Це вперше, коли захід такого рівня на тему медичних технологій проходить на базі університету радіоелектроніки. Для мене, як для українського науковця, дуже важливо, аби українська наука та медицина не тільки крокували в ногу зі світом, а й були флагманами сучасних інновацій у цій галузі. Тому я дуже вдячний кожному, хто долучився до роботи Міжнародної конференції, і бажаю нам всім плідної роботи», – зауважив ректор ХНУРЕ, професор Валерій Семенець, вітаючи учасників заходу.

У рамках конференції 30 листопада Рада молодих учених ХНУРЕ організувала засідання круглого столу молодих учених, аспірантів та магістрантів на тему «Інформаційні системи та технології в медицині: сучасні виклики та перспективи». Молоді вчені обговорили можливості співпраці та обміну досвідом в галузі медичних інформаційних систем і технологій. Обмінялися думками з приводу інформатизації української медицини та розвитку ІТ проектів, які спрямовані на розв’язання задач медичного характеру. Проведення круглого столу в рамках міжнародної конференції “Інформаційні системи в медицині” дозволило залучити до співбесіди молодих учених не тільки з різних регіонів України, а й з інших країн.

На урочистому закритті заходу були підведені підсумки конференції, та всі гості отримали сертифікати учасників.

Закінчила свою роботу I Міжнародна науково-практична конференція «Інформаційні системи та технології в медицині»Підсумки проведення конференціїПідсумки проведення конференції
Підсумки проведення конференціїПідсумки проведення конференціїПідсумки проведення конференції
Підсумки проведення конференціїПідсумки проведення конференціїПідсумки проведення конференції
Матеріали Міжнародної науково-технічної конференції «Інформаційні системи та технології в медицині»