Компанія ТОВ «Фенікс Контакт» провела зустріч зі студентами кафедри ПЕЕА

6 жовтня, продукт-менеджер з автоматизації та кібербезпеки Артур Коробов, зустрівся зі студентами 2 та 3 курсу кафедри ПЕЕА, в ході якої познайомив студентів з сучасними засобами автоматизації, що розробляються на базі «Фенікс Контакт».Однією з особливостей зустрічі стала презентація нового продукту компанії – промислового контролера «PLCnext» – першого контролеру з технологією PLCnext Technology, відкрита платформа керування якого забезпечує можливість реалізації проектів автоматизації без обмежень спеціалізованих систем.

Нагадаємо, що ХНУРЕ з 2010 року входить до міжнародної освітньої мережі EduNet, яка створена компанією «Фенікс Контакт» та призначена для обміну знань між університетами-учасниками та компанією. Мета мережі — спільна робота лабораторій та спрощення програм обміну викладачами та студентами.

У рамках розвитку лабораторії EduNet в ХНУРЕ, керівником якої є старший викладач кафедри ПЕЕА Павло Галкін, тривають перемовини про  її подальше оновлення  з використанням вищезгаданих контролерів.

Компанія ТОВ «Фенікс Контакт» провела зустріч зі студентами кафедри ПЕЕА