II етап Всеукраїнської студентської олімпіади підбив підсумки

23 березня в Харківському національному університеті радіоелектроніки завершився II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з напрямів «Комп’ютерні науки», «Радіоелектронні апарати», «Метрологія та інформаційно-вимірювальні технології» та спеціальності «Автоматизовані комплекси радіоелектронних виробництв».
Голова оргкомітету Всеукраїнської студентської олімпіади, перший проректор університету професор І.І. Ключник, проректор з наукової роботи професор М.І. Сліпченко щиро поздоровили переможців. Голови журі, професори А.Л. Єрохін, О.І. Филипенко, Руженцев І.В. оголосили результати наукових змагань, нагородили переможців дипломами та побажали учасникам Олімпіади подальших успіхів у навчанні та науковій діяльності.
Переможцям дісталися пам’ятні подарунки і від спонсорів (компаний-партнеров JABІL, Аскон і GlobalLogic). А університет отримав від компанії «Аскон» право на оновлення та дистрибутиви навчального комплекту КОМПАС-3D для встановлення останньої версії програмного комплексу у лабораторії CAПР ЕА, авторизованому центрі «Аскон-ХНУРЕ», кафедри інженерії вбудованих систем управління.

II етап Всеукраїнської студентської олімпіади підбив підсумки