ХНУРЕ змінив графік освітнього процесу

З урахуванням принципів академічної автономії згідно з Законом України «Про вищу освіту» Харківським національним університетом радіоелектроніки, для раціонального використання аудиторних ресурсів, приміщень, корпусів університету в зимовий період, після обговорення в колективах студентів, викладачів і працівників університету, було прийняте колегіальне рішення (рішення Вченої ради від 30.10.2017 № 14 ) про внесення деяких змін в графік освітнього процесу на 2017/18 навчальні роки.

Навчання студентів випускових курсів, захист атестаційних робіт, робота екзаменаційних комісій, освітній процес для студентів заочної форми навчання (сесія), іноземних студентів, слухачів здійснюється без змін в графіку.
Для студентів денної форми навчання канікули подовжено до 25 лютого 2018 року.

  1. При організації занять весняного семестру обсяг навчального навантаження не скорочується, форми занять не змінюються.
  2. Навантаження на студентів протягом весняного семестра не перевищує встановлених норм.
  3. Загальний обсяг канікул за рік для студентів не порушено відносно встановлених норм.

Таким чином Харківський національний університет радіоелектроніки отримує можливість заощадити кошти на оплаті комунальних рахунків по енергопостачанню за рахунок енергозбереження у великих аудиторіях, лабораторіях тощо.

Подібну ініціативу підтримує МОН України, про що свідчить коментар міністра освіти і науки України Лілії Гриневич, який вона надала журналістам: «Кожен університет в межах свого бюджету сам визначає, яким чином йому краще організувати навчальний процес».