ХНУРЕ бере участь Міжнародному економічному форумі

29 вересня у готелі «Premier Palace Hotel Kharkiv» стартував X ювілейний Міжнародний інвестиційний форум «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи», який цього року проходить за участю Президента України Петра Порошенка, представників найпотужніших економік світу, бізнесу та виробництва, а також освіти, серед яких був представлений і  Харківський національний університет радіоелектроніки.

Відкриваючи захід, президент України привітав учасників форуму та окремо зупинився на тенденції розвитку IT-галузі, зауваживши, що на сьогоднішній день ІТ-сектор формує більш ніж 3% ВВП держави, а у структурі українського експорту цей сектор впевнено посідає третє місце. І зазначений результат досягнутий, в тому числі завдяки Харківської області, яка розвинула потужний ІТ-кластер.

Також підкреслив важливість проведення подібних конференцій і ректор Харківського національного університету радіоелектроніки, професор Валерій Семенець, який зазначив, що саме такі міжнародні форуми дають можливість знайти інвестиційних партнерів для впровадження більш якісних та сучасних технологій у систему освіти та науки:

«На сайті університету радіоелектроніки є логотипи 21 компанії, які вже допомогли ХНУРЕ побудувати 20 сучасних освітньо-наукових лабораторій та наразі продовжують брати активну участь у практичній підготовці якісних IT-фахівців. Тож саме завдяки зв’язку виробництва та освіти, зокрема у форматі подібних заходів, ми маємо можливості готувати професіоналів, що відповідають будь-яким сучасним запитам», – підкреслив Валерій Семенець.

ХНУРЕ бере участь Міжнародному економічному форумі