День відкритих дверей у ХНУРЕ

20 жовтня Харківський національний університет радіоелектроніки відкрив свої двері для майбутніх абітурієнтів, аби познайомити їх з перспективами IT-освіти у ХНУРЕ.

Протягом заходу гості мали можливість ознайомитись з факультетами та спеціальностями, поспілкуватись з деканами, викладачами та студентами-волонтерами, які спеціально завітали до університету, аби допомогти школярам зробити вибір майбутньої галузі.

«Наш університет – це сучасний заклад вищої освіти, який сьогодні є одним із кращих в Україні. І це не просто слова. Разом із нашими партнерами ми впроваджуємо сучасні лабораторії та мультимедійні аудиторії , покращуємо нашу матеріально-технічну базу, вдосконалюємо освітній процес, а головне – готуємо не тільки чудових фахівців, а й гідних громадян України. Для цього ми створюємо всі умови», – підкреслив проректор з інноваційно-корпоративної роботи Василь Россіхін, під час свого звернення до школярів.

Також перед гостями виступив заступник голови приймальної комісії Андрій Єрохін, який розповів про особливості вступу та спеціальності університету радіоелектроніки.

Крім того, керівництво ХНУРЕ привітало почесними відзнаками представників шкіл міста та області, з боку яких найбільша кількість випускників стали студентами Харківського національного університету радіоелектроніки.

День відкритих дверей у ХНУРЕ