Открытое заседание филологической студии «Барви слова»

22.11.2016

18 листопада 2016 року на кафедрі українознавства відбулось відкрите засідання філологічної студії «Барви слова», присвячене Дню української писемності та мови. Чудова святкова атмосфера зібрала велику кількість людей – гості ХНУРЕ; керівництво університету; викладачі гуманітарних та технічних кафедр; працівники нашого закладу; студенти різних курсів, різних факультетів, навіть різних країн; слухачі Мовних курсів ХНУРЕ.

Небайдужість до нашої мови, культури, історичної спадщини – все це обʼєднало серця присутніх. Слова т.в.о. ректора ХНУРЕ Рубіна Е.Ю. про необхідність таких свят, що дозволяють виховувати гідних громадян нашого суспільства, стали лейтмотивом заходу.

Прекрасне привітання від доцента кафедри української мови Літвінової І.М. ХНУ ім. В.Н. Каразіна про лексичні, фонетичні й синтаксичні особливості нашої мови та екскурс в історію української мови сповнили аудиторію натхненням та гордістю за свій народ та його мову!

Скільки теплих слів прозвучало від зав. каф. українознавства Циганенко В.Л., помічника ректора з виховної роботи Кобицької Ю.О., від заслуженого діяча культури та мистецтв України Ніни Супруненко. Виступи наших студентів (Овчаренко А., Калантай М., Ткаченко Н., Вірстюка С., Гордієнка Т., Зеленової М., Незовибатько О., Олійник О.) змусили всіх присутніх замислитись над складним шляхом становлення української мови, над мовними проблемами сьогодення; над тим – що було б, якби української мови не існувало???

Варто зазначити, що у рамках заходу було завершено Літературний флешмоб «Моя творчість для України» та фотоконкурс «Символіка України у моєму місті». Неймовірної краси поезії прозвучали для присутніх – Гаврилаша М., Бондаренко І.,Жарикової І., Цеменко А., Пидоренко Д. Результатом стала чудова збірка поезій! За підготовку збірки, верстку матеріалів дякуємо Кравченко Т.М. Також дякуємо Бібліотеці ХНУРЕ, яка організувала чудову виставку словників та поетичних збірок. А найбільше ми дякуємо всім, хто завітав на наш захід! Чекаємо на наступні зустрічі!

cохранить эту страницу в PDF